Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PILNIE potrzebuje informacji o oddziałach nefrologicznych

Przyjaciele potrzbują w ciągu 45min podjąć decyzję gdzie leczyć dziecko. Jakie są inne możliwości oprócz krakowskiego prokocimia.
Z pewnych przyczyn woleli by uniknąć kontaktu z tamtym oddziałem nefrologicznym.

Wszelkie informacje bedą dla nas bardzo ważne.
Katowice, Wrocław , Wraszawa z racji odległości od Krk byłyby najlepsze.

Komentarz

  • CZD Warszawa - tam leczyła się moja znajoma jako dziecko
  • W Warszawie na Litewskiej (czyli Marszałkowska 24) jest absolutnie świetny dr. Warchoł - chirurg urolog dziecięcy. Mogę polecić. Względem samego oddziału - nie wypowiem się, bo nie wiem.
  • Znajomi od kilku lat jeżdżą przez całą Polskę właśnie do CZD
  • Dzięki jeśli trzeba bedzie usunąć nerkę przekaże im ten namiar. Narazie potrzebna diagnostyka nefrologiczna.
  • Czy możeci się skontaktować z tymi znajomymi może ci lekarze z CZD mają prywatne gabinety i możnaby się z nimi skonsultować.
  • @maliwiju , lekarz godny polecenia z CZD , przyjmuje też w Luxmed,: Dariusz Runowski
    pomagał w naprawdę trudnym przypadku i zawsze bezbłędnie
  • edytowano październik 2015
    @Aneczka08 - czy to Tobie podawałam kontakt do jakiejś pani doktor od diagnostyki nefrologicznej? Wiem, że Was kierowałam do Brzewskiego ale chyba też dawałam kontakt do jakiejś pani doktor od nefrologii konkretnie. To ponoć sensowna osoba była, polecana przez wspomnianego dra Warchoła. A on się chyba nie tylko usuwaniem nerek zajmuje.
  • chyba nie, Brzewskie i Warochoła mi dawałaś tylko, i doniego poszli i przypadek który był beznadziejny na Kopernika i do amputacji jądra w 12 latka on będzie jutro operował i powiedział, że raczej konieczności amputacji nie będzie i powinno być ok, Znajomi pełni nadziei w końcu.
  • prejrzałam historię wiadomości @Katarzyna i pisałaś o pani nefrolog o nazwisku Ziółkowska na Litewskiej.
  • A jakiś kontakt do tej Ziółkowskiej Ci przekazywałam, czy tylko nazwisko?
  • tylko nazwisko i że z Litewskiej
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.