Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

a tak sobie wrzucę.... bo jestem ciekawa, co o tym myślicie :)

Komentarz

  • Doczytałam do 8mego.
    Nie, nie i jeszcza raz nie!
    Szanujemy symbole narodowe i wieszamy flagi w czasie świąt nie dlatego że czcimy kraj jako państwo. Czcimy kraj jako dom, nasze miejsce na ziemi, okupione krwią pokoleń, miejsce z którym się utożsamiamy.
    Dlatego multi-kulti jest takie beznadziejne, bo każe łamać zasadę przynależności, która wynika z naszej ludzkiej natury i jest normalnym elementem życia i poczucia bezpieczeństwa.
    Resztę zostawię pozostałym bo inaczej wyjdzie mi post na dwie strony.
  • Anarchia mnie odstręcza.
    Na marginesie - to jest niespójne. Gość pisze: "Kup broń." a obok: "Wychowuj dzieci pokojowo."
  • Albo to: nie żyj na kredyt, a potem bierz pożyczkę tam a tam.

    A 49 to masakra:
    Wspieraj dysydentów. Każdego dnia rząd aresztuje ludzi mających niewielu obrońców: narkomanów, dilerów, prostytutki i inne osoby marginalizowane przez społeczeństwo. Zwróć uwagę jednak, że ich wolność jest także ważna dla twojej wolności.

    Wolność dilerów jest ważna dla mojej wolności??? A, żebym mojeb dzieci miały dostęp... M a s a k r a
  • Owszem, niespójne. Na fejsie skomentowałam tak: Mam wrażenie, że niektóre punkty są sprzeczne ze sobą, ale może to tylko dlatego, że pisał to jakiś idiota, a i ja nie jestem wybitna ;))

    Ale w sumie można MIEĆ broń i powiesić na ścianie w charakterze ozdoby ;) "Kup naboje" brzmi jeszcze ciekawiej ;))

    W pewnym sensie jestem anarchistką, ale... nie taką, na pewno.
  • W duzej czesci brzmi jak podrecznik lewaka. :) Same niespojnosci w tym, a zawarta masa idiotyzmu mnie odrzucila.
  • edytowano październik 2015
    @draconessa - lewactwo lewactwem, ale czy Ci schizofrenią nie zalatuje? ;-)
  • Ja się z niektórymi zgadzam... Doceniaj sztukę, dbaj o zdrowie, dbaj o dietę, zdobądź przyjaciół, bądź miły dla innych... ;)
  • kupiłam sobie książkę, jak piwo warzyć i gdzieś zabyłam! #-o
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.