Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Namiary na apartamenty - narty

Jak w temacie, może ktoś też szuka, my szukamy w tym roku w Austrii, fajnego miejsca dla dzieci, znacie jakieś sprawdzone strony z apartamentami?

Komentarz

  • Ja się boję, że już późno rezerwować, co tańsze już zajęte... Rezerwowaliśmy z Casamundo, ale tam jakaś lipa została. @Maciejka może Ty znasz jakąś stronę z apartamentami, zależy nam na kuchni, żeby była.
  • Probowalabym moze z
    http://www.homeaway.com/

    Ostatnio dobrze nam sie wakacje udaly z prywatnymi kwaterami
    Airnbnb.com

  • Dzięki, pamiętałam, że gdzieś podawałaś stronę ... Super już M. coś znalazł, akurat z dziurą na nasz termin.
  • My w zeszłym roku mieliśmy super apartament, ale raczej na więcej osób, niż dla jednej rodziny.

    Nie mogę teraz namierzyć… Ale poszukam.
  • A może bardziej przyziemnie - w Tyliczu - czy ktoś coś kojarzy?
  • Byliśmy w Tyliczu latem, ale wiem, że tam można zimą na narty. My byliśmy w willi relax. Do wyciągu z tamtad blisko.
  • czy było przyjemnie w tej willi relax?
  • @Joanna było w porządku polecam. Mają swoją strone.
  • @Maciejka
    My też airbnb.com używamy. Bardzo jestem zadowolona.
    Z dalszych nieco kierunków, za to atrakcyjnych, polecam Livigno. Nie jest drożej niż w Austrii a zdecydowanie lepsze jedzenie. Oraz strefa wolnocłowa >:D<
  • W Tyliczu bylam daaaawno, uczylam sie tam na nartach jezdzic, milo wspominam. A wyciag byl jeden, orczyk.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.