Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekomendacje wyborcze

Kampania się kończy, ale jeszcze można ;-)
Osobiście jestem przekonany, że wybór partii to nie wszystko. Na każdej liście (obym się mylił) można wskazać nazwiska, które lepiej omijać. Czy macie kogoś takiego, kogo warto wyróżnić z bogatej palety kandydatów? Być może nawet na "obcej" liście, możecie wskazać "jeśli już (musisz) to X, a nie Y czy Z".

Komentarz

  • W Warszawie np. na liście PiS nr 8, ma Lech Łuczyński, bliski współpracownik Marka Jurka, ojciec trojki dzieci, godny polecenia.
    Jeśli natomiast komuś usmiecha się kontynuacja, to PO wystawia Joannę Fabisiak, która ma osiągnięcia w działalności społecznej i potrafiła we wrażliwych sprawach (np. związków partnerskich) głosować wbrew rekomendacjom D.Tuska.
  • Wspominam zwłaszcza największe partie, bo w nich jest pewien wybór, w maluchach z reguły mandat bierze jedynka z listy.
  • też polecam to co powyżej
  • Cezary Jurkiewicz na 13 z listy Pis w wwie ojciec 8ki dzieci, mocno dizała na kresach bardzo prorodzinny
  • Ja gorąco polecam Jana Trzcińskiego, 5 na liście Kukiza / okręg Gdynia, Wejherowo, Słupsk, Puck. Jest to najmłodszy brat mojego teścia, ojciec czwórki dzieci, sam też pochodzi z dużej rodziny (było ich 8 rodzeństwa). Człowiek wierzący z rodziny o silnych wartościach patriotycznych. Założyciel fundacji certyfikującej firmy - "Firma z zasadami".
  • Pod Warszawą - Konstanty Radziwiłł w wyborach do Senatu. Ojciec ósemki dzieci, lekarz, współzałożyciel Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus", jego wiceprezes.
  • Ale jak lekarz, to pewnie zwolennik szczepień...
    ;-)
  • Nie wiem jak szczepien, ale przeciwnik żłobków ;-)
  • To jeszcze Płock, nie będzie trzeba się wstydzić za Macieja Małeckiego z 4. miejsca listy PiS. Historyk, zaangażowany w życie Sochaczewa i okolic. M. in. organizator rodzinnych rajdów rowerowych. Poseł obecnej kadencji.
  • A ja z tych niezdecydowanych, tzn. co jeszcze nie sprawdzili na kogo głosować...

    jedyne co wiem, to że nie na PO :ar!
  • a nie wiem :D sprawdzę...
  • edytowano październik 2015
    o chyba znalazłam już, dzięki za zmotywowanie mnie wątkiem do poszukiwań :)
    tylko chyba nie można tak pisać na kogoś konkretnie bo coś by było z łamaniem ciszy wyborczej, czyż nie? :)
  • edytowano październik 2015
    Marek Jurek rekomenduje Wojciecha Kosibę nr 16 z listy PiS
  • ja znam Sośnierza
  • edytowano październik 2015
    Coś mi nie wszedł komentarz z telefonu, a teraz już cisza.
    Nadawajcie potem jak tam poszło waszym faworytom ;-)
  • Czy podbicie tego wątku to też łamanie ciszy? Bo chciałam zadać głupie pytanie, niezwiązane z żadną konkretną partią.
  • Raczej nie ;-)
    Pytaj.
  • edytowano październik 2015
    http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1342&wid=17011969

    Mianowana na miejsce Krolikowskiego ktorego odwolali. No to maja za swoje teraz. Po zdjeciu widac ze ma problem z alkoholem. Gwozdz do trumny.
  • @Prayboy...lemingom to nie przeszkodzi...bo idzie zuuuooo które cofnie nas do Średniowiecza... :D
  • @Prayboy dlaczego zaraz problem z alkoholem?
    kobieta bez makijażu, liftingu
    zwyczajnie wygląda
    studenci, nauka, praca, dom
    rzeczywiście mogłaby lepiej zadbać o siebie
    ale zaraz podejrzenia o nałóg?
    byłabym ostrożna
  • No raczej jesli sie jedzie nawalonym autem to alkoholizm.
  • A sredniowiecze to zloty czas. Uniwersytety, piękno katedr... Bałbym się raczej Oświecenia to był koszmar. Rewolucja francuska...
  • a Wroclaw? jest tu jakis zacny czlowiek na ktorego mozna glosowac?
  • @kluska juź jest cisza wyborcza, więc nikt ci nie moźe na forum nic napisać
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.