Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Okulista strabolog Warszawa szukam

Niestety zmarła najlepsza specjalistka od dzieci zezujacych, dr Adach. Nasza optortystka twierdzi ze najlepiej jechać do Katowic, bo w wwie raczej nie ma nikogo kto poradzi sobie z oczami syna. Ew Dr Hautz ale tez bez zachwytu.

Juz dr Adach powiedziała ze to trudny przypadek.

Ktoś ma może Dr od zeza, kto umie prawidlowo dobrac szkla do kata zeza I leczyc taking trudny przypadek???

Komentarz

  • A w Łodzi? Może tam ktoś jest?
    Teściowa tam z Katowic jeździła na operacje oka do jakiegoś prof. Może w klinice są inni specjaliści?
  • edytowano październik 2015
    właśnie była mi przez kogoś polecona, że świetna, że bada po atropinie a nie po Tropicamidzie jak większośc i już miałam ogromną nadzieję że do niej się udam ale moja optortystka twierdzi, że nie poradzi sobie z moim synem, że sama dr Seroczyńska nie bada kąta zeza bo się na tym nie zna tylko sugeruje się tym co przynosi pacjent z zewnątrz, do zwykłych problemów okulistycznych jest b. dobra ale okularów do zeza nie dobierze prawidłowo.

    Kurcze.... niby 2 milionowe miasto niby okulista to nie jakaś niszowa specjalizacja a okazuje się, że niby zwykłe zezowanie jest prawie nie do przeskoczenia w okulistyce dziecięcej... a poradnia leczenia zeza w Dziekanowie 2 lata źle dobierała szkła.

    Ja już chcę prywatnie ja juz zapłacę tylko kurcze, żeby lekarz się znał...
  • Wiem, że w Gdańsku jest dobra specjalistka od zeza.
  • w Krakowie w Katowicach, w Gdańsku, kurka czemu w Warszawie nie ma....
  • W Gdyni takoż, jak coś to służę informacją.
    Myślę, że nie ma siły... statystycznie i w Warszawie, muszą się takie perły znaleźć!
  • a we Wroclawiu tez od zeza ktos zna dobrego specjalistę (prywatnie)?plus duza dalekowzrocznosc na dwoje oczu.
  • Tak, dr Hautz jest dobrym specjalistą, ale rzeczywiscie ma specyficzny sposób bycia.
  • no wiem juz mnie uprzedzono, że niezbyt miły.... nastawiam się psychicznie:-) znalazłam wiele opinii, że może niezbyt wylewny ale konkretny i ok

    @Aniuszka a Ty nie masz okulisty w rodzinie - coś mi się tak obija? może kogoś mogą polecić? chyba, że coś pokręciłam
  • Dr Hautz bardzo mi kiedyś pomógł, niezwykle wysoko go cenię. Mojemu koledze lekarzowi to jeszcze bardziej, przez rok nikt nie mógł rozpoznać jego choroby oka, to było jakieś zapalenie, ale nie pamiętam szczegółów.
  • Aneczko, tak, moja mama jest okulistą od dorosłych, pytałam już, nie zna nikogo, mówiła tylko, że w Krakowie jest jakiś dobry ośrodek, ale Ty wolałabyś w Warszawie... Może jeszcze uda się kogoś znajomego podpytać.
  • Jeszcze Krystyna Kanigowska ewentualnie (świetna okulistka od dzieci, bardzo sympatyczna osoba, dziećmi z zezem też sie zajmuje), jest zastępcą ordynatora w CZD, przyjmuje też prywatnie, dam znać, jak będę miała konkrenty namiar.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.