Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co tam, panie, w polityce?

135

Komentarz

  • ja się nie dziwię, że tyle osób poszło na PO. to beneficjencji tego układu i ich rodziny. takich osœb wbrew pozorom jest calkiem sporo i napewno nie chca być rozliczani z tego co nakradli/oddali za bencen itp
  • znam osoby, które głosują na PO. Byście się zdziwili, jak ich wiele...
    Generalnie to osoby, które żyją w dużej mierze na budżetówce i którym zwyczajnie żyje się dobrze. Im dobrze, reszta nieważna. Za to dla nich PIS to wizja miniaturki tupolewa w każdym kościele i Kaczyńskiego w każdej lodówce:)
  • Niekoniecznie. My żyjemy na budżetówce i kawał naszych rodzin pochodzenia. Chyba nikt nie głosował na po (nie wiem jak dalszą rodzina).
  • Ale Wam się nie żyje ok, wiesz, jak jest trudno.
  • edytowano październik 2015
    Moja bliska osoba z rodziny głosowała na PO czego kompletnie nie potrafię zrozumieć. Osoba wierząca, dobra, Ma swoja działalność gosp, sypruwa flaki by się czegokolwiek dorobić a i tak ich popiera mając za argument ze Pis to i tamto ... Ale jak może być inaczej jak jedyne źródło informacji i kształtowania swoich poglądów to tv z TVN na czele :/ Myślę ze jest bardzo dużo takich osób dających się zmanipulować.
  • edytowano październik 2015
    Annana
    ale oprócz PO-PSL wszyscy chyba chcieli ciąć biurokrację (?)

  • Tia.... Uwierzę, jak utną.
  • z ta wymiana w panstwowych instytucjach to roznie bywa
    Moja kolezanka pracuje w "panstwowej fabryce" od 15 lat
    rzady sie zmienialy, pracownicy takoz po linii
    a o niej jakby zapomnieli i siedzi tam sobie bezstresowo
    teraz to juz sie boja ja zwolnic bo nie wiedza "od kogo jest" a ona jest od nikogo i ma niezly ubaw ..i stala pensje i wszystkie dodatki i grusze ...
  • @asiao ale fajnie z tą koleżanką :)

    A niech tną etaty. Ale niech to będzie uczciwie i z rozsądkiem. Tam gdzie za dużo.

    Ja się wściekam na ślepe, polityczne, chciwe usadzanie "swoich" na ugrzanych już stołkach. Wściekam się na sytuację taką, że człowiek pracuje uczciwie kilkanaście lat, nie ma żadnych politycznych układów, pracę dostał "z ulicy", a teraz mu się mówi, że przyjdą inni na jego miejsce, ci bardziej "właściwi". No i trudno.

    Jakby mało chrześcijańskie to jest.

    I dla jasności, cenię PIS za to o czym wcześniej napisała Savia. I dla Polski jest zdecydowanie lepszą alternatywą niż PO. Rzecz jasna.
    Brzydzę się jednak tym co robią pod stołem, a jeszcze bardziej brzydzę się tym, że mają czelność robić to pod maską wartości chrześcijańskich.

    No nic tam. Pożyjemy zobaczymy.
    Może wreszcie coś się w polskiej polityce zmieni na lepsze :)
  • Ja nie wierzę że PO uzyskało uczciwie taki wynik, to niemożliwe. Sama mimo protestów niektórych członków komisji sprawdziłam ponownie karty na senatorów-coś mnie tchnęło-(było tylko 2 kandydatów z Pisu i PO) i wśrod kart na senatora PO znalazłam prawie 50 kart "omyłkowo" włozonych kart na kandydata z Pis. Komisja chciała też zniszczyć komisyjnie 8 kart niewykorzystanych bo im się liczby nie zgadzały. Że nie wspomnę już że po 3 krotnym liczeniu kart do sejmu PO nagle znalazło się jeszcze 20 i okazało się że spisy wyborców są zle policzone, zamiast 13 podpisów na stronie jest 10(raczej nierealne zeby pomylić sie o aż tyle podpisów na jednej karcie spisu).
    Niestety nie mieliśmy żadnego męza zaufania, beznadziejnych przewodniczących i jedna osoba nie jest w stanie wyłapać wszystkiego . Nie rozumiem też po co ktoś zgłasza się do takiej pracy która jest smiesznie opłacana, nie ma czasu i chce jak najszybciej iść do domu.
  • I jeszcze mimo protestów niektórych oddano sąsiedniej komisji 3 karty które błednie wrzucono do naszej urny. Obawiam się, że w większosci komisji dochodzi do takich nadużyć. I to nie członkowie komisji wystawionej przez PIS dopuszczają się tych oszustw.
  • a jednak ja znam duzo duzo glupków co głosowali na PO bo zadzialalo im na wyobraznie "straszenie pisem". tez ich nie rozumiem bo totalna glupota jest dla mnie glosowanie "przeciwko" zamiast zaglosowac na kogos o w miare odpowiadajacych nam pogladach, ale niestety tak sytuacja wyglada -= polska jest p[odzielona na tych co wierza w pis/maja dosc PO i na tych co tak boja sie PIS ze nawet na glupie PO zaglosuja ii moze jakis mały odestek tych co wierza w PO
  • mnie nieustannie dziwi jak dużo osób daje się zastraszyć pisem - w sensie, że jak oni przyjdą to dopiero będzie...

    że za dużo krzyży będzie
    że będą wyrzucać Z pracy
    ze wielu wyjedzie z kraju
    itd.

    wymienia pewnie dyrektora, może kierownika, ale pracownika po co? ktoś pracę musi wykonać za marne pieniądze.

  • Wymiany już były - co dwie odprawy to nie jedna...
  • Przed chwilą w radiu powiedzieli, że nieoficjalnie, ale wypada PSL a wchodzi Korwin.
  • W sumie nic by mnie tak nie ucieszyło jak taka informacja. Idę szukać radia.
  • @Anulcia, a które radio? :)
  • Abstrahujac od wynikow, BARDZO cieszy mnie frekwencja
    mogłaby być wyższa, wiadomo
    ale ruch w dobrą stronę
  • U nas w komisji frekwencja 75%, M byl mezem zaufania, komisja bardzo OK
  • W mojej frekwencja w granicach 80%
  • @kociara jaki wrak
    nic już nie zostało
  • Teraz to ja sie denerwuje... Na ile przerobia wyniki :-S
  • Mnie już tylko ten PSL denerwuje. Tak bym chciała, żeby wyemigrował.
  • A Grodzka juz opuściła kraj? Byla deklaracja, ze jak PiS wygra to ucieka za granice... :D
  • edytowano październik 2015
    Bilety podrożeją, tyle osób się rzuci.
  • Mówisz @Savia falszują?
    W sumie to by się zgadzało. Tylko fałszerstwa mogły dac taki wynik pisowi.
    jakby Jarosław mial cojones to by ogłosił, jak zawsze to robil-ze sfałszowane
  • Niewiele się w naszym kraju zmieni. Tak ja to widzą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.