Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co tam, panie, w polityce?

124

Komentarz

  • No pacz. Te lemingi to faktycznie. ..nawet porządnie sfalszowac nie potrafią
  • Korwin nie wszedł, ale lewica tez nie na szczęscie.
  • Kociara, gdyby zwolennicy Po nie fałszowali wyborów nie mieliby aż tylu głosów. Byłam, widziałam.
  • edytowano październik 2015
    @apolonia -byłaś w jednej komisji. Gdyby tak rozpatrywac to ja uważam, że sfalszowali zwolennicy pisu bo z kilkuset moich znajomych nikt na pis nie głosował.
    Edit:5 głosowało na pis

    Rozumiem, że zglosilas oficjalnie o tych falszerstwach?
  • @Savia, czytałam ten artykuł i nie rozumiem, dla mnie on jest napisany na odwrót. Skoro błąd ma wynosić dwa punkty procentowe to dla mnie to obliczenia są błędne.
  • W sensie że właśnie dla tych przykładowych 39,1% to jest 37,1-41,1%, a nie 39,1% +/- 2%*39,1% jak chce autor
  • Kociara czy fałszerstwo niezgłoszone oficjalnie przestaje być fałszerstwem?Albo udaremnione? Nie, nie zgłosiłam. Udaremniłam jedno( manipulacja danymi i zamiar zniszczenia kilku kart wyborczych), 50 kart znalazłam w stosie kart innego kandydata -gotowych do zapakowania(pomyłka, oczywiscie na korzysc PO), oddanie kilku kart innej komisji zamiast uznanie ich za nieważne, co do innych mam podejrzenia, ale niestety nie złapałam na gorącym uczynku. I tak mało mnie nie zlinczowali tam, ze przeze mnie musieli siedzieć do rana.
    Z rozmów członków 2 komisji w jakich byłam (16 osób) wnioskuję, że normalną praktyką jest dostosowywanie wyników tak by wszystko się zgadzało...
    Nie wiem czy słyszałaś, że w Sosnowcu przysłali karty do głosowania na których 2 razy były wydrukowane listy PO,a brakowało listy PIS znów przypadkowo pomyłka na korzyść rządzących.
  • Są ludzie ktorzy patrzą tylko przez pryzmat gospodarki, bo uważają, ze ostatecznie tylko to ma znaczenie. I to przez makroekonomię, np to ostatecznie decyduje o pozycji międzynarodowej...
  • Jestem zawiedziona, że nie było zmiany jak powiedzieli w radiu... może to był ten czas, że ważyły się losy, podobnie jak z lewicą, że zbliżała się do progu... no nic...
  • a co powiedzieli w radio?
  • No ale w czym problem?
    PiS będzie rządził samodzielnie, nikt mu nie namiesza, wiec jest oki
  • Pisałam @Aneczka08 wczoraj, bo usłyszałam wiadomość z ostatniej chwili w radiu, że PSL wypada, a Korwin wchodzi...

    @kociara - dla mnie jest Ok i w niczym problemu, tylko mąż chodzi i pochlipuje po kątach ;) że Korwin nie wszedł.
  • KOrwin jest oszołom ale poglądy polityczne ma typowo prawicowe.
  • Nie jest ok jezeli probije sie falszować wybory. Dobrze ze nie udało sie do konca sfalszować.
    To, probowali to w zasadzie jestem pewna.
  • "To, probowali to w zasadzie jestem pewna"

    Nie oceniajmy ich. Przecież nie jesteśmy lepsi od nich.
  • No i maszzzz
    jak nie oszustwa, to ustawka
    biednemu temu pisu ciągle wiatr w oczy

    http://pikio.pl/cejrowski-zwyciestwo-pis-to-ustawka-czerwonych/
  • Korwin nie wszedł, ale lewica tez nie na szczęscie.

    No nie wiem , to całe Razem to mi sie nie podoba.
  • ha
    to teraz tvny, polsaty, wyborcze i te inne będą mediami niepokornymi
    cuuuudnie
    hyk
  • hihi z listy PIS posłami zostały trzy osoby o nazwisku Duda.
  • Jeden to stryj, a pozostali?
  • edytowano październik 2015
    nie wiem, może stryjeczni :-) ale Dominik Tarczyński się dostał - super! i wystarczyło mu 7400 głosów
    przydałby się porządny egzorcyzm miejsca bo bytowaniu tam tych opętańców z Rucha Palikota, może powinni to zrobić, mówię poważnie. Tylko w tajemnicy.
  • Co ciekawe w Warszawie weszło z PO troje (Fabisiak, Szczerba, Kosecki), którym w sprawach wrażliwych zdarzało się głosować wbrew partii ;-) Czyżby nawet wyborcy PO nie akceptowali partyjnego skrętu w lewo?
  • @Elunia- On sam na niego nie glosowal, tylko pochlipuje ogolnie... tak jak @apolonia napisala.. oszolom ale prawicowiec.
  • Jak to PO nic zrobić nie mogła przez PiS @TecumSeh ? Toż świetnie sobie radziła
  • Ale o cóż wy się tu spieracie? Interpretację tego, co było? Po cóż?
  • cieszy mnie że taki ukłąd w Senacie, bo jak jakimś cudem (choroba, wypadek, wyjazd posła PIS - przewaga tylko 4 głosów to ryzyko) coś pójdzie nie tak w Sejmie - w Senacie można sytuację uratować. No i u Prezydenta.
    Macie złoty róg, panowie, nie zróbcie powtórki z historii.
  • edytowano październik 2015
    o, jest jeszcze DUda w Senacie, ale z PO.

    Kamiński (ten z CBA) dostał się do Sejmu - miał mnóstwo głosów w stolicy oraz Bierecki (SKOK) do Senaru - i to jako niezrzeszony - też mnóstwo głosów.
    Znaczy - ludzie nie są debilami i nie łykają propagandy i kłamstwa. Większość przynajmniej.
  • z innej beczki

    mnie denerwuje Marek Jurek, który już zdąrzyl odwiedzic GN, NDz itp i mowia o tym jak to ludzie opowiedzieli się za chrzescijańską Polska , zapowiada walkę z ustawą aborcyjna itp. Nie rozumiem tego czlowieka juz raz przez niego PiS mial klopoty, jak startował sam to nie przekroczyl progu wyborczego. Jest w Sejmie tylko dlatego że startowal na listach Pis. czy to mu w ogóle nie daje do myślenia? przeciez wiekszosc ludzi nie poparlo PiS ze względu na jego " katolickosc". PiS wygralo bo bylo jedyną alternatywą wobec PO. Takimi rzeczami można się zajmowac jak się ludziom poprawi byt. a teraz to tylko moze spowodowac jedynie ich odwrocenie, tymbardziej że mainstream napewno nie odpuści.
  • przeciez wiekszosc ludzi nie poparlo PiS ze względu na jego " katolickosc"
    ---
    Ci których znam, głosowali na PiS dlatego, by przede wszystkim poprzec partie ktora nie depcze Bożych praw jak PO. Jednocześnie oczywiście bylo to przeciwko PO, ktora za nic miała chociażby Prawa Naturalne. Motywacja byl system wartości, a nie fochy jakies.

    No, ale ja znam takich ludzi, fajnych ludzi. :-)
  • edytowano październik 2015
    @ Savia

    PiS nie wygralo z tego wzgledu na wartosci tj. Prawa Boze, a o to w mojej wypowiedzi chodzilo. Ty się w pewnych kręgach obracasz, ja żyję za granicą i siła rzeczy mam szersze spektrum ( nie pisze tego zlosliwie ale pod takim kątem, róznych ludzi, których mam w okolo ). Gdyby Ci ludzie nie glosowali przeciwko temu co robiło PO w kwestiach gospodarczych (afery itp) głownie i ogólnonarodowych to nie byloby dzisiaj nie tylko rządu Pis w takiej formie jaka mamy dzisiaj, ale w ogóle PiS by nie wygralo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.