Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co tam, panie, w polityce?

1235»

Komentarz

  • ps: zresztą to się odnosi też do Polski ( chodzi mi tutaj o podzial na tzw. wschodnia i zachodnią) jakos Zachod nie przeszedl radykalnej zmiany w kwestiach moralnych aby z tego wzgledu glosowac na PiS. Przyczyny sa ekonomiczne.
  • edytowano październik 2015
    @Kobieta moze tak, moze nie...

    Moje środowisko jest tak samo specyficzne jak to "zagraniczne". Nie ujmując nikomu, ale wielu Polakow za granica siedzi dla kasy, nawet rodziny porzucili...

  • Było Szczęść Boże G Brauna
  • A ja trochę się zraziłam do Brauna. Uważam, że powinien startować od Korwina. Jakoś ci antysystemowcy nie mogli się dogadać i zjednoczyć. Islam u bram, a oni wybierają swoje ego zamiast dobra kraju.
  • U nas kandydaci Brauna to zbzikowani ludzie, znam kilku osobiście, szkoda mówić!

    Poza tym ugrupowanie Brauna nie miało najmniejszych szans, to zmarnowany głos.
  • Zmarnowany. Ludzi nie znałam, ale pomysły niektóre - zbzikowane, uczciwie mówiąc.
  • TecumSech to nie do końca tak z tym Braunem. Śledziłam pilnie te jego starania by się zjednoczyć, tylko każdy i on też z powodu przerośnietego ego chcial by to pod JEGO szyldem się jednoczyć. Kukiz okazał się konfliktowy i niezorganizowany, mógłóby wystartować od Korwina, który ma mocne struktury. Trudno żeby to Korwin wysępowal z komitetu Grzegorza Brauna Sczęść Boże...
  • edytowano październik 2015
    @apolonia, nie do końca GB chciał pod swoim szyldem jednoczyć. Jedną z pierwszych inicjatyw było porozumienie z Konradem Danielem i Konfederacją Niepołomicką starającą się o odtworzenie tradycji sejmikowania i zlikwidowania partii politycznych w takim formacie jakimi są one obecnie. Szyldem miały być właśnie Sejmiki Ziemskie i lista tworzona w oparciu o nie. Niestety całą reszta prawicy liczyła na dotacje czyli przekroczenie 3% i nie była zainteresowana rezygnacją z własnego szyldu.

    Oczywiście wybory to nie koniec świata i jednoczenie prawicy powinno być teraz w spokojniejszych warunkach przeprowadzane. Z problemem obecnych partii też należy coś zrobić, bo negują one rozdział władzy wykonawczej od ustawodawczej czyli są niekonstytucyjne.
  • ZCW to Braun chciał porozumiewać się z Korwinem w sprawie wyborów. No nie wiem czy ultra-katolicy (a za takiego ma się Braun) powinni wchodzić w układy z Korwinem.
  • Dla Polski lepiej byłoby żeby Braun wszedł do sejmu z partii Korwin niż wcale. Cieszę, sie że kilku narodowców weszło z Kukiz 15. Będą mieli możliwość pewne sprawy nagłaśniać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.