Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

problem z aaaby

Pokierujcie mnie , proszę krok o po kroku, jak umieścic ogłoszenie na aaaby.wielodzietni.org . Czarna magia. Ktos mi wczoraj napisał, by kontaktować się z Katarzyną a gdy klikam w jej adres pisze: not found i tyle. Proszę pilnie o pomoc. Jestem nowa na forum. Dziękuję.

Komentarz

  • edytowano październik 2015
    @eMKa - chętnie Ci założę konto na aaaby, ale sensu w tym nie widzę, bo przedsięwzięcie zdaje się umierać powolną naturalną śmiercią :-(
  • Obawiam się, że właśnie się skręca :-( Przy współudziale zacnego admina zainicjowałam tę stronę z myślą, że ułatwi ona kontakt ludziom, co chcą oddać (tanio odsprzedać) i tym, co chcą przyjąć (tanio odkupić). Przez chwilę to działało - myślę, że kilka miesięcy, a potem powoli ruch zamarł. Próbowałam reklamy, nawet dość nachalnej (jak na moje standardy ;-)), ale nie ma zainteresowania wśród forumowiczów zwiększeniem aktywności na tej stronie. Przyznam się, że się poddałam.
  • @eMKa z południa - Napisz mi jeszcze skąd jesteś - województwo i najbliższa większa miejscowość (jeśli mieszkasz w mieście, to owo miasto, jeśli w jakiejś małej miejscowości, to najbliższą większą, żeby ludzie mieli orientację, skąd jesteś i czy mogą sobie osobiście odebrać towar.
    Tam się nie da samodzielnie założyć konta. Tylko ja mam taką moc ;-)
  • eMKa - popełniam priwa z loginem i hasłem na aaaby.wielodzietni.org
  • A jakie rozmiary?
  • Uprzedzałam lojalnie, że tam ruch w zamarciu jest :-(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.