Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Spódnice i sukienki roz. 46 oddam

2»

Komentarz

  • edytowano październik 2015
    A ja 3,4,7.
  • Zaraz pomierzę wszystkie, w takim razie i dopiszę przy opisach powyżej.
  • edytowano październik 2015
    4,6,8,3są wolne?
  • edytowano październik 2015
    Dziewczyny! Dopisałam wymiary. Popatrzcie sobie, co będzie na kogo pasowało i, bardzo pięknie proszę, dogadajcie się między sobą, co kto bierze, żebym miała jasność, co komu posyłać.
    Oczywiście, mi by było najwygodniej wysłać wszystko jednej osobie ;-) ale rozumiem, że możecie chcieć się podzielić jakoś inaczej ;-)
    Tymczasem 1. rezerwuję dla @joachm, bo tylko ona na nią chętna (świetny wybór, btw; w naturze wygląda szykownie i niezobowiązująco zarazem - w sam raz, do cioci na imieniny lub do szkoły na wywiadówkę :-D ) i 8. dla @MmaMika, bo też tylko ona wyraziła zainteresowanie (to jest bardzo wieczorowa kreacja dla osoby, która lubi pokazać swoje kształty :-D ). I jeszcze 2 dla @AleksandraB. I 7. dla @Cart&;Pud (jaki kolor wolisz? a może obie?)
  • @AleksandraB, jak nie weźmiesz 9, to ja ją chętnie przygarnę.
  • To ja poproszę to, czego dziewczyny wczesniej nie prosily( w sensie, jak któraś wczesniej upatrzyła sobie 3,4,6, to oczywiscie ja odpadam)
  • Bardzo dziękuję!!!
  • @MamaMika - ale tymczasem dziewczyny pytały o wymiary. Zarezerwowałam dla Ciebie 8. bo nią się nikt przed Tobą nie interesował. W kwestii pozostałych Twoich wyborów były o nie pytania, ale to nie jest równoznaczne z tym, że dziewczyny będą je chciały. Poczekajmy, niech się obmierzą i zdecydują, co chcą.
  • To ja poproszę te 3,4,7. Siódemkę czarną. Ta brązowa niech sie komuś jeszcze przyda. Adresa wrzucam na priv.
    Dzięki!
  • @Cart&;Pud - to dla Ciebie pakuję te, co je wybrałaś i posyłam pod wskazany adres.
  • Dziękuję!
  • edytowano październik 2015
    @Katarzyna
    Rezygnuję. Pod biustem 100 to za dużo a wolałabym jeszcze chudnąć.
    @mamababcia bierz 9.

    Po raz pierwszy od dawna coś jest na mnie za duże....dawno nie miałam tego uczucia. Schudłam 15 kg od najwyższej wagi.
  • @AleksandraB - gratuluję schudnięcia! A jakiej odzieży potrzebujesz i w jakim rozmiarze? Bo ja tu ostatnio mam centrum dystrybucyjne, to mogę zwrócić uwagę na coś dla Ciebie.
    @mamababcia - pakuję dla Ciebie 9. Cały komplet. Uprzedzam, że wymaga prania i prasowania, bo przeleżał ileś czasu w worze z ubraniami do wydania. Jest szansa, że dziś mój mąż wyśle.
    @Elunia - dokładam do rzeczy dla Ciebie tę drugą 7. i czekam, co powie Aleksandra B o 5.
  • jesli dalej sa wolne to chetnie 5 i 6 :)
  • @Ula - jeśli @AleksandraB zrezygnowała ze wszystkiego, to 5 zamówiła Elunia, a 6. nadal wolne, więc może być dla Ciebie. Aleksandro, potwierdź, czy rezygnujesz ze wszystkiego, proszę.
  • Dodam tylko ze to 46 jakieś oszukane
    Bo wg mierzenia na mnie większość bylaby dobra ;)
  • @Sylwunia, a Ty nosisz coś inne, niż 46? Spódniczki beżowej z poprzedniej strony nie chcesz?
  • Spódniczka za mała :)
    Ja noszę zdecydowanie większe :)
    Aczkolwiek teoretycznie ta 2 mogłaby być dobra :-?
  • edytowano październik 2015
    @Katarzyna
    @Elunia
    Nr 5 ma 114 w biuście i się rozciąga a ja mam "tylko"105 :) Więc rezygnuję.

    Myślę, że obecnie noszę 42-44 zależy czy dzianina czy tkanina. Noszę sukienki, najczęściej dzianinowe, ciut przed kolano (długość 95-100 cm) lub do kostki (długość 140 cm) a także dłuższe tuniki z leginsami.
  • @Sylwunia - ale 2. już zaklepała balum. Wolna została tylko 3.
    @AleksandraB - to 5. dla @Elunia, a 6. dla @Ula. Wszyscy będą zadowoleni? Mam na 44 taką niby tunikę, niby narzutkę, niby koszulę dlugą (trudno to jednoznacznie określić), powinno dobrze wyglądać do dopasowanych spodni, kolor ładny brąz wpadający w bordo, krój oryginalny, firma Promod. Chcesz zobaczyć na zdjęciu i poznać wymiary?
  • edytowano październik 2015
    @AleksandraB - ze specjalną dedykacją dla Ciebie:
    EDIT - posłane!
  • Cudne! Pięknie zamaskuje brzuch! Biorę!
  • Adresik przypomnij pilnie, to jeszcze dziś pójdzie.
  • @Katarzyna napisałam Ci moj adres
  • @balum - bardzo proszę o adresik na priw, żebym wiedziała, dokąd Ci tę piękną kieckę posłać.
  • @Ula - przypomnisz mi adres, żebym Ci mogła kieckę posłać?
    @MamaMika - czy Ty nadal mieszkasz przy ulicy, co ma nazwę od nazwy Twojego miasta? Jeśli tak, to zaraz pakuję Ci tę czarną kreację i posyłam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.