Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

potrzebna pomoc dla @ania49

Witajcie. Wczorajszej nocy przy silnych wiatrach zerwało dach w domu u mojej mamy. Potrzebny jest pilny remont. My jako dzieci jesteśmy w stanie pomóc ale w niewielkich stopniu. Może ktoś ma informację gdzie prosić o pomoc lub gdzie szukać sponsorów na pozyskanie materiałów budowlanych? Pozdrawiam
«1

Komentarz

  • A co na to gmina?
    +
  • @ chabrowa Na chwilę obecną była opieka społeczna i wypełnili wniosek na zasiłek celowy, ale raczej nie można spodziewać się cudu. Zobaczymy co dalej.
  • a ubezpieczenie?
  • Niestety ubezpieczenia brak :(
  • Ale to caly dach zerwalo?
  • A jakby napisac do lokalnych i ogolnopolskich telewizji/gazet etc.?

    Mysle,ze trudno bedzie inaczej znalezc kogos,kto wylozy tyle pieniedzy.



    A byl juz kto,by zrobic wycene koniecznych prac?
  • edytowano listopad 2015
    zerwało część dachu. Mama nie chce rozgłosu medialnego.
  • edytowano listopad 2015
    .
  • edytowano listopad 2015
    joska833 piszę priv.
  • edytowano listopad 2015
    priv
  • edytowano listopad 2015
    Dziękuję za modlitwę i wsparcie.
  • edytowano listopad 2015
    chetnych do pomocy odsyłam na privy do @Basja lub @Agnieszka82
    Przypominam równocześnie, że na forum nie można prowadzić publicznej zbiórki
    (edit: osoby)

  • chętni do pomocy mogą się zgłaszać na priv do @Basja
  • @Basja priw poslalam.
  • "Są oso­by, które ciężko opi­sać. Po pros­tu kiedy jes­teś przy nich, dzięku­jesz Bo­gu, że aku­rat pew­ne­go deszczo­wego dnia, zechcieli przyjąć Cię pod swój parasol. "
    :\">
  • uprzejmie donoszę, że zebrano 2275 uśmiechów dla Ani.

    :x
  • Kochani z całego serca dziękuję za tak bezinteresowną pomoc. Jestem ogromnie wzruszona, że obdarzyliście mnie- córkę Ani zaufaniem. Nie krytykowaliście, nie ocenialiście, nie osądzaliście... a pomogliście uwierzyć w lepsze jutro. Dziękuję.
  • wszystkie uśmiechy przeznaczone dla Ani do niej trafia, myślę że ona najlepiej rozsądnie je przeznaczy bez naszego udziału.
  • Witajcie. Byłam zupełnie nieświadoma o tej akcji forumowej. Córka wysłała mi link z prośbą, mamo zajrzyj tam i jeszcze tam..i cóż Wam mam napisać? Szok i niedowierzanie, że to dzieje się naprawdę. Dawno mnie tu nie było, nawet nie sądziłam, że ktoś jeszcze pamięta o takiej jednej pani. Nie wiem co mam napisać. Nawet przez myśl nie przeszło mi aby komuś wyżalić się a co dopiero prosić o pomoc. Wprawdzie los nie jest dla mnie łaskawy, wciąż zsyła na mnie nowe doświadczenia i wtedy zadaję sobie pytanie..dlaczego to znowu ja? I wtedy pojawiają się anioły, rozdają uśmiechy, rozkładają parasol ochronny i znowu nabiera się siły i mocy i wiary w lepsze jutro. Wzruszenie i łzy, zażenowanie i wstyd, bo kolejny raz ktoś podaje dłoń nie pytając, nie oczekując niczego w zamian. Wierząc na słowo. I obiecuję nie zawieść zaufania. Nie zmarnować tych uśmiechów. W takich chwilach docenia się to co najważniejsze..rodzinę i przyjaciół.
    Dziękuję
  • Chętnie się przyłączę ale później
  • Cała mama, dobra dusza. Nigdy nie prosząca o nic... wiecznie skromna. Mamusiu! To Ty jesteś tym dobrym serduszkiem, to Ciebie tu ludzie kochają i za Tobą tęsknią.
    Pamiętaj że masz nas dzieci ale i masz dodatkowe osoby które zrobiłyby dla Ciebie wszystko.
    A na dywanik chętnie przyjdę...toć ba, przecież całe życie Cię zaskakiwałam. Kocham.
  • Przepraszam ale jeszcze nie mogę ogarnąć forum, kilka razy usiłowałam wskoczyć, pisać i zawsze pogubiona szybko rezygnowałam. Dojdę do siebie, poukładam i napiszę więcej co, jak i dlaczego.
  • @ania49 brakuje Cię tutaj.
  • Kochani..z radością donoszę, że na dzień dzisiejszy mam już wszystko ogarnięte. Potrzebne materiały zamówione, wyszło ich o wiele więcej niż początkowo zakładałam. Niestety niektórych rzeczy nie można było tylko naprawić, potrzebna była kompletna wymiana.
    Ekipa pomocnicza czeka tylko na hasło, że materiały już są i ruszamy z robotą.
    Oby tylko pogoda nam dopisała i śniegiem nie zasypało.
    Jeszcze raz dziękuję wszystkim aniołom . Bez tego parasola ochronnego siedziałabym skulona, zmoknięta deszczem i łzami.
    Dziękuję aniołom i wszystkim z to że są zawsze obok mnie.
  • Z radością informuję że ania49 ma piękny czerwony dach :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.