Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Facebook messenger

edytowano listopad 2015 w Pomagajmy sobie
Jaka jest różnica pomiędzy wysyłaniem normalnych wiadomości na fb a korzystaniem z Fb Messengera? On, ten messenger chce mieć dostęp do różnych danych- próbowałam instalować ale się wycofałan.
Po co ludzie to instalują?

Komentarz

  • Można rozmawiać jak przez skaypa
  • Przede wszystkim jeśli masz fejsa na komórce to jesteś cały czas on line a nie musisz go otwierać.
    Jak ktoś do Ciebie napisze to Ci od razu wyskakuje jego malutka profilówka - jak ją klikniesz to od razu otworzysz wiadomość. Możesz od razu odpisać. Ma dużo fajnych ukrytych funkcji - np. Zawsze wiesz kto kiedy ostatnio był aktywny, czy Twoja wiadomość została przeczytaną, z jakiego miasta , miejsca napisał Twój rozmówca i dużo innych. W razie pytań pisz ;)
    Ja mam messendzera juz długo i jestem bardzo zadowolona, śmiało instaluj. Polecam.
  • Przez messengera można również rozmawiać :)
  • @hipolit przez messendzera prawie wszystko można ;)
  • Komórkowa aplikacja Facebook jak najbardziej obsługuje bez messendzera ale wtedy i tylko wtedy kiedy jesteś on line na fejsie.
    Jak się rozłączysz z fejsem to nie zobaczysz jak ktoś Ci wyślę wiadomość.
    Mając messendzera zobaczysz to od razu.
  • Ale co zainstalowałaś na próbę?
    Facebook?
  • Wyłącz "odświeżanie w tle"

    Nie wiem jaki masz fon
    u mnie dużo dało własnie wyłączanie odświeżania w tle
    no ale ja też wylogowuje się z fb za każdym razem jak wychodzę, logowanie to jeden klik, nie wiem czemu tak mam :))
  • U mnie w ustawieniach ogólnych mam "odświeżanie w tle" i tam klikam włączone/wyłączone
    w sumie to widzę, ze pogoda tylko mi się odświeża w tle

    wszystkie te, których nie mam w ciągłym użyciu mam "nieaktywne"

  • no to chyba byłoby to.
    nie mam samsunga
    ale moje M&M mają to mogę syna dopytać jutro
    Jak coś to przypomnij się Joanna po południu, bo z moją sklerozą ....:))
  • Mam massengera i mam wyłączone opcje lokalizacji. Aplikacja służy mi tylko do wiadomości prywatnych i czasem do videorozmowy. Zaleta: działa niezależnie od Fb wiec jak sobie robie przerwę od Fb to massenger mi działa bez wchodzenia na fb
  • no dobra - a gdybym włączyła opcję lokalizacji to moi znajomi będą widzieli gdzie jestem?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.