Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

szukam sukienki ciążowej na studniówkę

AtaAta
edytowano listopad 2015 w Pomagajmy sobie
Sukienka dla mnie, to będzie koniec 6. miesiąca, mój zwykły rozmiar 42, ale brzuch już mam spory (początek 5. miesiąca) Idę jako osoba towarzysząca szkolnego notabla i chcę wyglądać jak najlepiej (7. ciąża, więc pod obstrzałem czujnych spojrzeń). Znalazłam w necie taką sukienkę, która mi się bardzo podoba (bo spodem wąska, góra luźna na wierzch - widać że człowiek w ciąży, a nie grubas) ale nie mogę znaleźć podobnej w sprzedaży. Pomożecie???

Tutaj ta moja "wymarzona" :
http://wizaz.pl/Dziecko/Sukienki-ciazowe-na-wesele/Klasyczna-czarna-sukienka-ciazowa-asos.com

Komentarz

  • aż się przestraszyłam tytułu wątka ;)

    pokaż tą sukienkę ! :)
    Podziękowali 1chabrowa
  • pokazałam (edit)
  • fajna, tylko zdjęcie jakieś chyba stare, bo na tej stronie, do której odsyłają, już nie ma takiej sukienki
  • bardzo fajna
  • tak kombinuję, że może stworzę sama zestaw: pod spód "mała czarna" wąska i rozciągliwa, na to bluzka/narzutka, itp - i efekt będzie podobny, ale wolałabym oryginał...
  • Dzięki @minka, ale właśnie takie sukienki obcisłe po całości nie bardzo mi leżą. Aż takiej figury modelki (idealna figura plus "doczepiony" brzuch) to nie mam. Najlepiej wyglądam w takich co to pokazują, że nogi i tyłek całkiem, całkiem, a góra luźniejsza (bo biust i brzuch spory, nawet bez ciąży...

  • Ja mogę się podzielić sukienką.
    Mam bardzo ładną czerwoną.
    Na mnie za duża.
    Nie umiem wysłać zdjęcia więc proszę na priv z adresem email.
  • http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5639755860

    Jakas podobna sie wydaje , moze Ci podpasuje.
  • Ja polecam sukienki ze sklepu elpasa.
  • Dzieki wszystkim za pomoc! @ramatha, to chyba taka sama, dzieki serdeczne, będę próbowała ją kupić. @silesia poszedł do Ciebie priv :)
  • @aga---p dzięki, widziałam tę i kilka podobnych, ale ta wczesniejsza podoba mi sie bardziej (ta jest cała szeroka). Dziękuję wszystkim za pomoc, bo naprawdę długo szukałam tej pierwszej albo podobnej. Jak kupię (albo nie kupię), to poinformuję... Może uda mi się fotkę wkleić...

  • Tak gwoli tłumaczenia się: przeżywam owszem tę studniówkę i chciałabym jak najlepiej wygladać. W zeszłym roku przed tą studniówką (to studniówka w filii firmy męża) koleżanka z pracy mojego mężą ( i moja również) znając moje raczej "harcerskie" upodobania odzieżowe, z troską zadzwoniła do męża z pytaniem, "czy mam się w co ubrac, że ona może mi coś pożyczyć..." itp, bo "wiesz, tak od razu to nie widać, że masz mądrą żonę, a wygląd to natychmiast obgadają, itp..." No więc przejmuję się swoim wygladem jako elementem "mężowskiego image". Stąd moje grymaszenie i długo trwałe szukanie.... Zatem jeszcze raz dziekuję wszystkim za troskę i pomoc.
  • @Ata ciesze sie :)- bardzo milo by bylo gdybys dala znac jak juz cos wybierzesz i kupisz...
    A kiedy 100-dniowki sa? Kiedy Twoja bedzie? Ktory to miesiac bedzie?
  • są chyba w styczniu, moja 09.01., to będzie właściwie przełom 6/7 miesiąc
  • Informuję pomocne forum, zwłaszcza @ramatha , że sukienka wynaleziona przez doradców na allegro została kupiona i spełnia wszelkie moje oczekiwania :) W międzyczasie okazało się, że idę na 2 studniówki (druga 21.01.) , ale fason jest taki, że i do 9. miesiąca da radę. Zdjęcia nie umiem wstawić, ale wygladam w niej podobnie jak na zdjęciu w linku od @ramatha. Polecam się na pożyczki - gdyby ktoś kiedyś potrzebował :)
  • @Ata bardzo sie ciesze :p
    Mnie teoretycznie czeka wesele w 9 miesiacu, ale ze to daleka droga to pewnie w ogole nie pojedziemy. :)
  • AtaAta
    edytowano wrzesień 2016
    Kochane forum, co ma i wie wszystko! Teraz idę na wesele, kupiłam sukienkę w której moge karmić http://allegro.pl/promocja-sukienka-z-roza-unikat-okazja-r-42-i5577126254.html , ale robiąc to niestety pokazuję dużo za dużo :) Zatem na nią mogę zarzucić chustę na czas karmienia (to łatwe, mam chustę, mogę kupić nastepne itd) , ale wymyśliłam, że najwygodniejsza w obsłudze będzie narzutka, która nie będzie się rozłazić, przekręcać, itp. Czy ktoś ma pożyczyć, sprzedać albo pokaże w necie, gdzie sprzedają po ludzkiej cenie??? Sukienka czerwona, więc biała (ślubna) tez się nada.
  • AtaAta
    edytowano wrzesień 2016
    Podziękowali 1aga---p
  • Wygląda - na zdjęciu super. . . Rozumiem ze jesteś zadowolona.  Wygodna?
  • w miarę wygodna,  nie rozłazi się w biuście, a o to mi głównie chodziło. Nie ma podszewki, lekko rozciągliwa. W pasie na mnie mogłaby być luźniejsza, ale będę mało jeść :) na weselu

  • no i z tydzień przed weselem :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.