Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

prywata - kartki świąteczne :)

edytowano listopad 2015 w Ogólna
E.milia mnie wywołała w sprawie kartek świątecznych, więc wrzucam zdjęcia tegorocznych :)
1.Maryja z Dzieciątkiem
image
2. Maryja z Dzieciątkiem kolor
image
3. Trzej królowie
image
4. Trzej królowie kolor
image
5. Anioły
image
6. Trzej królowie kolor, granatowe kontury
image

To są nowe wzory, nie ma ich wiele ze względu na to, że mam mniej czasu w tym roku.
A za jakiś czas wrzucę jeszcze te, które mi zostały z poprzedniego roku. :)

Komentarz

  • Dla wielodzietnych 7 zł + 7 zł wysyłka, szczegóły zamówienia na maila: angua47@wp.pl.
    Można też tutaj: http://www.decobazaar.com/aszna
    ...ale ceny zdecydowanie wyższe ;)
  • Ponumeruj te jakos. Ale ja jestem jakas wzrokowo uposledzona, bo mialam napisac ze strasznie mi sie podoba to welniane tlo-myslalam, ze jest czescia kartki... :>
  • @E.milia, też chciałam się tłem zachwycać :) Cudni trzej królowie i anioły.
  • tak, ilustracje wykonuję sama - rysunek cienkopisem, ewentualny kolor dodany w programie graficznym. Przy Maryi z Dzieciątkiem wzorowałam się na jednym z obrazów Bouguereau, reszta z głowy ;)
    A tło to mój szalik, który sobie zrobiłam niedawno :D
    zaraz je ponumeruję
  • Ja tylko dodam, ze sa starannie wykonane, dobrze zabezpieczone i maja pasujace koperty :-)
  • Oj, karteczki jak zawsze świetne :)
  • edytowano grudzień 2015
    Zeszłoroczne kartki:
    A. anioł
    image
    B. rudy anioł
    image
    C. cicha noc - kwadrat
    image
    D. Cicha noc - prostokąt
    image
    E. Maria z Jezusem
    image
    F. Niebo goreje
    image
    G. gwiazda
    image
    H. anioł - muzyk
    image
    I. Maleńka Miłość
    image
    J. Betlejem I
    image
    K. Betlejem II
    image
  • W pierwszym poście dorzuciłam też jeszcze jeden wzór tegorocznych kartek.
    I jeszcze coś, o czym zapomniałam wcześniej napisać: część ilustracji na kartkach podklejam wzorzystym papierem - w zeszłorocznych kartkach ten podklejony papier występuje w dwóch wzorach - takim, jak na zdjęciach i takim, jak na tegorocznych kartkach, czyli na zdjęciach w pierwszym poście. Również jeśli chodzi o tegoroczne kartki, to nie jest wykluczone, że jeśli przy zakupie kolejnego papieru nie będzie akurat tych wzorów, może pojawić się jakiś inny, oczywiście zbliżony. Także jakby dla kogoś wzór tego papieru pod spodem był bardzo istotny, proszę o tym pisać, że ma być taki i nie inny :)
  • up ;) do 15 grudnia przyjmuję zamówienia
  • @Aszna, wysłałam zamówienie jak co roku na mejla.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.