Zapraszamy, polecamy

18910111214»

Komentarz

• O Witku Wilku czytałam krytyczne opinie, że rozmija się z nauczaniem Kościoła.
  • Czyje opinie?
  • Znajomy na fb wrzuca artykuły z grupy Cała prawda o ruchu charyzmatycznym. Musiałabym znajomego spytać. Mi nie pasuje tego typu duchowość, więc się nie interesowalam, ale nazwisko zapamiętałam. 
  • Rozumiem. Tym niemniej obecność księdza biskupa daje mocną gwarancję ortodoksji tego spotkania.
  • Na trzydniowych rekolekcjach też będzie biskup? 
  • Będzie proboszcz.

Swoją drogą zdumiewa mnie, że jest planowane spotkanie autoryzowane na szczeblu diecezji, a ja muszę się tłumaczyć wobec zarzutów stawianych w internecie. To zupełne pomieszanie autorytetów. To nie specjaliści z Facebooka prowadzą Kościół, tylko Papież, biskupi i księża.
    Podziękowali 2maggie27 Małgorzata32
  • No ale znajomemu z FB łatwiej się wierzy niż księżom...
  • Nikt się nie musi tłumaczyć. Po prostu pytam. Może znacie Witka i możecie zaprzeczyć pomówieniom? A w kościołach niestety różni szarlatani działają. Kiedyś bioenergoterapeuci mieli seanse w świątyniach za przyzwoleniem księży. 
  • Znam księdza proboszcza z Glinianki i dałbym się za niego pokroić.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Ja byłam na seminarium wiary prowadzonym przez Witka Wilka. 
  • @maggie27 w porządku było? 
  • maggie27 powiedział(a):
    Ja byłam na seminarium wiary prowadzonym przez Witka Wilka. 
    Ja tez.
  • edytowano 1 czerwiec
    Czy ktoś z forumkowiczów był na Wieczorze Uwielbienia? Jeżeli Wasze dzieci miały malowane buzie w strefie z piaskownicą i zabawkami, to mogliście zobaczyć w działaniu skautki WMR :)
    Podziękowali 1beahaha
  • edytowano 3 czerwiec
    Zapraszamy do Krakowa:
    czwartek, 7.06, 13.00 - Msza św. z błogosławieństwem dzieci, a po niej koncert organowy.

• @kowalka to czwartek chyba ;-) 
    Ps. wspomnisz moją N.? To dzień jej 20-tych urodzin. Będę wdzięczna.
    Podziękowali 1kowalka
  • @ominika, dzięki za zwrócenie uwagi, już zmieniałam!
    Wspomnę Twoją N, jasne.

Podeślij intencję na priv, to wrzucę do skrzyneczki. Do wyboru święci:
    św. Anna, św. Jan z Kęt

Słudzy Boży:
    bp. Jan Pietraszko, Jerzy Ciesielski 

http://kolegiata-anna.pl/jerzy-ciesielski/ (tam też są opisane postacie Pozostałych)

Raz w miesiącu są odprawiane Msze św. z wyczytywanymi intencjami "ze skrzynek".
  • Nadchodzi Pielgrzymka Mężczyzn na Jasną Górę. To bardzo dobra okazja, by zawierzyć losy naszych rodzin, nasze intencje Maryi, naszej Matce. Ramię w ramię z innymi mężczyznami.

Kiedy: Dzień Ojca, 23/06/2018
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.