Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

AMR: "wszystko ma swój czas" rozmowa z Małgorzatą Ksieżopolską matką 9 dzieci

edytowano listopad 2015 w Ogólna
Juz w tę srode 25.11 zapraszamy do Cafe Niespodzianki na spotkanie Mamy Róży, na którym odwiedzi nas Małgorzata Ksiezopolska, żona, matka 9 dzieci i opowie po prostu o zyciu, małzeństwie, rodzicielstwie, jak można po 50 napisać i wydać książkę, zrobic prawo jazdy i ze wszystko ma swój czas.
Liczę na wasze liczne przybycie:)))

Miejsce Cafe Niespodzianka - Marszalkowska 7 (wejście od E.Zoli)
Termin 25.11, godz 10.30

Dla dzieci w tym czasie lepianki z gliny:)

Usiądziemy wsród książek, w nowootwrtej księgarni Tarabuk, przy kawie i cieście :)))

Zgłoszenia na akademia@mamaroza.pl
«1

Komentarz

  • Mam chęć przyjść, ale nie wiem czy obowiązki pozwolą ;-)
  • Przychodź:).
    Męski punkt widzenia jest bardzo zawsze ożywiający:)
  • Na górze strony głównej jest wątek na zaproszenia. Warto korzystać.
  • Ech
    Szkoda, że nie 26:(
  • A nie mozesz @Daga dzien wczesniej przyjechac?
    W ogole to zaraz posze do ciebie maila.
  • edytowano listopad 2015
    Z Warszawą jest jeden problem: daleko ode mnie (choć ma to niewątpliwie też swoje plusy).

    szkoda, że nie mogę być. poczekam na coś w Krakowie lub Katowicach.
  • Z środą jest jeden problem: jest Zajęta do stycznia.
    Szkoda.
  • @Anka

    zajrzyj na priw

    No właśnie dzień wcześniej bym przyjechała
    Ale w tym miesiącu mam zajecia wyjątkowo od piatku
  • @daga, napisałam maila
  • edytowano listopad 2015
    Myślę bo transport do - bym miała, powrót niet, a ostatnim razem obiecałam sobie że jak znowu będę chciała jechać pociągiem z małą do Wawy to mam się rozpędzić, zderzyć ze ścianą i nie wstawać póki nie minie środa.
  • @Joanna36, a czemu masz tyle dziwnych ruchow wykonac przed podroza ;)?
  • Jak napiszę, że poproszę męża żeby mnie przywiązał i nie wypuszczał do środy wieczór to zaraz dostanę bana za perwersję.
  • @Joanna36, nic nie kumam, ale przyjezdzaj:)
  • Zzzgłaszam się, ostatni powrót pociągiem mnie trochę zniechęcił, zimno, wilki wyły...
  • Super:))
  • ja nawet sprawdziłam busa, ale na tę godzinę nie da rady
    Czy Wy nagrywacie te spotkania ?
  • Witam!super pomysl żeby robic spotkanie poprostu z "matką"!może nie mam 50 lat a 40 oczekuje dziewiątego dziecka,tez żyję normalnie skończyłam jedne studia(z 5dzieckiem)następne (robiłam z 8 )niestety narazie zawiesiłam ale pewnie skończę ;)teraz z 9w ciąży rozwijam swoje kolejne pasje(długo by opisywać..).Jesli ktoś mnie pyta o rady dotyczące np.wychowywania czy np.rozwoju dzieci(6 jest w szkole na różnych etapach edukacji)mówię ze wciąż się uczę być matką (rodzicem -wspieramy się z mężem wzajemnie)każde z naszych dzieci jest inne niepowtarzalne i to co do jednego "trafia"to do innego zupełnie nie !i to jest najbardziej fascynujące!!!a bycie matką to najwspanialsza historia jaka mnie spotkać!!wszystkim niezdecydowanym zdecydowanie polecam!!!;)-prawko mam ,ksiazka w trakcie!!!
  • Moze my sie wybierzemy. Chociaz jako ze mlodszego syna bede musiala miec przy sobie, to raczej srednio skorzystam. A do ktorej mniej wiecej trwa spotkanie? Bo mamy plany na wczesne popoludnie.
    @Aneczko08, @krajrogalikow, a Wy sie wybieracie moze?
  • @Aniuszka, moze uda sie podzielić, najstarsi (czyli ci co pójdą teochę dalej od mam) na gorze ceramika z jedna panią (Julia), a zupełnie maluszki w konciku z drugą
  • @Aniuszka, moi ulegają podziałowi. 5 latek idzie lepić, malować i rysować. A 2 latek siedzi ze mną. A ostatnio Panie nam dały choinkę do ozdobienia, klej i ozdoby. Potem rysunek do pokolorowania starszy przyniósł młodszemu.

    I siedział ze mną na wykładzie. Mam pełno notatek z wykładu. Da się skorzystać.
    Na tyłach jest kanapa, można się rozsiąść z młodszym.

    Da się naprawdę :). Zwłaszcza, że wiekowo mamy podobnych chłopców :).
  • zapraszam was serdecznie, myslę, że jutro będzie kameralnie i będzie można sobie fajnie pogadać.
  • żona, matka 9 dzieci

    @Anka, masz u mnie wielkiego plusa za NIEnapisanie "żona i matka 9 dzieci" :-bd
  • No to faktycznie chyba się wybierzemy, skoro mówicie, że można. 5latek bardzo się nastawił na te zajęcia z gliny, z nim nie będzie problemu. A młodszy ma rok i 8 m-cy i ostatnio ma jakis kryzys, nawet z tatą nie chce zostawać, także będziemy nierozłączni.
  • @Aniuszka, jeszcze na zachete Ci powiem, ze ostatnio mnie moj 5 latek wyciagnal na Akademie ;), wlasnie ze wzgledu na gline :).
  • Bardzo dziękuję za dzisiejsze spotkanie. Niestety, nie dotrwaliśmy do końca ze względu na plany na wczesne przedpołudnie.
    Wspaniała inicjatywa takie spotkania - w końcu kto lepiej zrozumie matkę niż inna matka. Super się Was słuchało. Jak miło wiedzieć, że nie tylko mnie wkurza, że jak coś mówię, to nie może być wykonane od pierwszego razu. :) Niektóre wypowiedzi - jak balsam na moją duszę matki "siedzącej" od ponad pięciu lat w domu (wiem, mały staż, ale i tak już jakiś czas temu uchodziłam wśród moich bezdzietnych koleżanek za dziwoląga). Jesteście taką oazą normalności. I za to dziękuję - za szczerość i autentyczność. Bardzo inspirujące dla mnie spotkanie.
  • Bardzo sie cieszę:)
    Moje drogie, jezeli znacie osoby ktore w czasie zajec mogłyby tez przygotowac jakies tematyczne zajecia dla dzieci takich 4-5-+ to byłoby super, na zasadzie jakiś "mały chemik", mtos mogły cos dzieciakom opowiedzieć, przedstawić itp. Malowanie, lepienie jest fajne, ale czasem przydałoby sie cos innego.
    Jedna z opiekunek byłaby zawsze, ale chciałabym cos tez dla takich koniec przedszkola początek szkoły.
    @Aneczka08, masz moze kogos takiego?
  • Ja mam od zabaw ludowych i muzycznych, tyle ze ona tak zarabia wiec raczej nie za darmo by to było. Sama tez ma dzieci w Ed. Bardzo fajnie to robi moim zdaniem.

    Poza tym zona @jan_u mi tez mówiła ze robiła zajęcia z fizyki dla przedszkolaków to mogłoby być ciekawe.
  • @Aneczka08
    O super.
    To wyślij mi plis na priva nr do tej kobiety.
    Z MU sie juz sama skontaktuje.
  • Koszt rozklada sie na kilka/kilkanascieosob, wiec jest do przelkniecia.

    bTW dobry relaks wczoraj, dobre rozmowy :)

    @Aniuszka, siedzialysmy obok siebie, szkoda, ze tak szybko poszliscie.

    @minka, Ty tydzien temu zwialas za szybko, bardzo sympatyczna jestes, przyjedZ jeszcze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.