Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kraków - Salonik Mamy Róży - spotkanie z Piotrem Legutko!

4 grudnia Krakowska Akademia Mamy Róży zaprasza na spotkanie z Piotrem Legutko, dziennikarzem, szefem krakowskiego wydania "Gościa Niedzielnego". Temat: katolicy w życiu publicznym - między niszą a utratą tożsamości.
Miejsce: sala przy kościele św. Floriana, Warszawska 1b (tuż przy Galerii Krakowskiej).
Godzina 10.30.
Plakat niebawem.
Wpisywać miasta, kto będzie.

Komentarz

  • @Palusia, @Hope, @Anawim, @Jutka?
    @czekolada?
    @Kasia_?
    @E.milia?
    No i oczywiście frakcja miejscowa?

    Z frakcji warszawskiej wiem, że się miłe grono wybiera. Może ktoś chciałby się dosiąść do pendolino? Tym razem nie będzie problemu z taksówkami ;)
  • My mamy zamiar być :)
  • Nie, akurat 4 grudnia nie dam rady. Bawcie się dobrze!
  • U mnie zależy od @E.milia ;)
    A dla dzieci będzie jakaś opieka?
  • 4 grudnia piątek? że tak się dopytam:)
  • Tak! Tam gdzie poprzednio.
    Kiedy mnie zobaczysz, powiedz głosno i dobitnie "CZOSNEK".
    ;)
  • Hop do góry.
    Plakat się produkuje, ale czas można rezerwować i bez plakatu.
    Naprawdę polecam, kto ma ochotę rozruszać nieco umysł i uporządkować myśli - to dobra okazja.
    Poza tym zawsze miło się przebywa w towarzystwie ludzi prawdziwie kulturalnych, a red. Legutko do nich należy. Duża klasa.

  • Obiecany plakat:

    image
  • Dlaczego nie ma "podziekuj"?
    ;)
  • Proszę jeszcze skomplementować naszego @PawelOdOli - bardzo mi się podoba ten plakat z salonikiem.
  • brawo Marcelina, brawo Paweł i podziękuj! :) choć się nie wybiorę :)
  • Ojtam ojtam. Oby w grzecznych dzieciach...
  • niestety nie dotrzemy, dochodzimy do siebie po grypie żołądkowej :(
  • Czekolada, szkoda.

    Ale Krakowianki drogie, Was bardzo zapraszam - to naprawdę jest blisko i w wygodnej lokalizacji, i dojechać łatwo, i miejsca są na kościelnym parkingu zarezerwowane dla nas.

    @Barbasia - będziesz?
    @Weronka - zabierzesz koleżankę albo dwie?
  • Miejscówka rzeczywiście fajna, parking przystępny, a jak by co to w Galerii Krakowskiej można zaparkować, tylko tam płatny.
  • Kurcze, bardzo chciałam byc, ale mi dziecko ktore miało wyjechać nie wyjechało, plus sprawy urzędowe.... Szkoda.
  • i ja :) z mężem, jak go przyjmiecie
  • ja w piątki pracuję, nie dam rady, a w ten wybieram sie na rekolekcje
    a czy kowalka wie? bo internet jej padł ponad tydzien temu, a w piątki może… i sama powie CZOSNEK :D
  • A my jednak jutro nie dotrzemy:( choroba nie odpuszcza:(
  • No, to był jeden z najciekawszych prelegentów, jakich mieliśmy przyjemność gościć.
  • Opowiedz coś więcej! Bardzo żałujemy ale logistycznie nam jednak nie wyszło...
  • @Marcelina, napisz cos wiecej
  • To jest niesamowicie doświadczony dziennikarz, pracował i w Tygodniku Powszechnym w latach 80-tych, i w TVP, i w mediach lokalnych, i teraz w GN.
    Jest wiceprezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, naczelnym gazety branżowej i wykładowcą.
    Jego perspektywa jest wiec szeroka, może bardzo dużo opowiedzieć o rynku mediów - i w sumie o tym było najwięcej mowy, o różnych tygodnikach, o zdobywaniu sobie czytelników, o reklamach itd.
    I o sukcesie GN i jego składowych, ale też o etyce dziennikarskiej itp.
    Do tego człowiek czarujący, elegancki, elokwentny i taki bardzo życzliwy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.