Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warsztaty Mamy Róży, pierwsza pomoc u dzieci, sroda 02.12, godz11!!!

edytowano listopad 2015 w Ogólna
Moi drodzy,
W ramach środowych Warsztatow Mamy Róży, w Cafe Niespodzianka (Marszakowska 7) Pierwsza pomoc u dzieci. Ratownik i harcerz Robert Moraczewski, opowie nam co robic w razie zadławien, upadków, mocnych zranień, oparzeń itp
Sroda 02.12, tym razem zbieramy sie od 11!

Bedą to zajęcia teoretyczno praktyczne.
Koszt co łaska.

W tym czasie dla dzieci tradycyjnie zajecia plastyczne

Zgłoszenia akademia@mamaroza.pl

Ps juz naprawde działa księgarnia Tarabuka - honorowana jest karta duzej rodziny
«1

Komentarz

  • To sobie podbije zeby nie spadło z pierwszej steony.
    Moze jakiś tatuś tez wpadnie? :)
  • Brawo, świetny temat!
  • Pff, podebrałaś ;)

    U nas będzie w lutym.
  • ooo właśnie miałam pytać czy w krk będzie
  • Sam do mnie przyszedł ... Sorry ;)
  • date z listopada na grudzień zmień :)
  • Super- bede z 7miesieczna :)
  • Moze mi sie uda byc. Temat bardzo ciekawy.
  • A ja chciałam zapytać, czemu spotkania się przeniosły z Amicusa na Marszałkowską? Nie ukrywam, że pierwsza lokalizacja dużo bardziej nam pasowała.
  • Będę. Robiłam jakiś czas temu pierwsza pomoc ale to zawsze trzeba sobie utrwalać :)
  • @Aniuszka, bardzo prozaiczny powód - kasa;)
    No i Niespodzianka to szerszy projekt.
    Nieustannie zapraszam na pozno popołudniowe (zazwyczaj początek 18.30) debaty, BEZ DZIECI :)
  • @Anka, a wrzucasz tu info? albo moglabys wrzucic tu i na fejsa? Ja tych wieczornych nie widze nigdzie. Slepam? albo nie pamietam ;).

    Czesto sie odbywaja wieczorne spotkania?
  • @Anka a kiedy te debaty poznopopoludniowe sa? Nie widzialam zadnych info...a chetnie wieczorem bym sie wyrwala bez dzieciakow
  • I tak btw mi ta lokalizacja bardziej pasuje :D
  • Ok bede tez tu wrzucać w zaproszeniach. A debaty są zawężenia stronie niespodzianki.
    Teraz najbliższe spotkanie to nie debata z Piotrem Semką nt jego najnowszej książki "My reakcja, historia emocji antykoministow w latach1944-1956
    https://www.facebook.com/events/183972668613898/
  • nam też kompletnie nie pasuje, ech.... nam proboszcz na Gdańskiej dał salkę za darmo 1-2x w tygodniu dla ed:-)

    no ale rozumiem, że Niespodzianka to inna koncepcja jest...
  • Salka u Kostki w podziemiach tez była, nawet dwie. Ale był problem z rzutnikiem i takie tam.
    No i zachęcam wpadać od czasu do czasu.
    A dla starszych dzieciaków z ED, to akurat dobre miejsce, bo łatwo dojechać kom miejską.
  • no te podziemia to lekka porażka była, ...
  • Tak czy siak, zapraszam do siedzenia profili Cafe Niespodzianka, teraz w części kawiarnianej jest tam tez księgarnia Tarabuk, prowadzona przez państwa Bułatow, jak najbardziej wspierających rodziny wielodzietne, sami mają 4 dzieci. Honorują kartę duzej rodziny

    Co srode warsztaty Mamy Róży, Spotkania albo Akademia:)
  • Aniu, a spotkania w Niespodziance dla starszych z ED są co tydzień, czy co dwa, czy nieregularnie? Zawsze o godz. 12 biologia, czy różne przedmioty?
  • @Eleonora
    Dla starszych 10.15 chemia
    Ok 12 biologia
    Każde zajecia z bio to zamknięta calosc, wiec można przychodzić na wybrane, chcemia to po prostu program I kl gimnazjum.
    Potem mamy jeszcze zajecia z improwizacji teatralnej. Zobaczymy czy sie ostaną.

    Mysle, jeszcze o zebraniu grupy na robotykę z P. Arturem.

    @Wanda, masz priva.
  • Dzięki, o chemii nie myślałam, jeszcze za mały. Te zajęcia z Atanora byłyby dobre dla M.- łączą chemię z opowieścią historyczną, o szpiegach, dywersantach, itd. Na teatr go nie namówię. Biologia nas interesuje albo robotyka.
  • To rozsyłam maila z robotykką.
    Moze chemia z Anatora dla młodszych, moj J na tamtą nie chodzi, bo dla niego to bez sesnu. A ta z panem A mogłaby byc dobra. Ale to moze w przyszłym semestrze.
  • @marcelina
    Mówiłam róbmy!!!!!




  • To wracając do tematu, w najbliższą środę będzie pierwsza pomoc u dzieci z certyfikowanym ratownikiem Robertem Moraczewskim :)
  • Kuszące
    Jak załatwię opiekę do mego jednego chorego dziecka..to przybede
  • @maliwiju, toż mówię, że w lutym.
  • Toż sie cieszę :)
    Tylko zazdroszcze tej pochwały od szefa ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.