Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie kupić niedrogo buty zimowe dla dzieci?

Szukam zwłaszcza dla naszego A. nr 29 tak do 60-70 zł. Były w Lidlu, ale nie trafiłem rozmiaru i myślę dokąd się wybrać. Jakieś sugestie?

Komentarz

  • Na zalando.pl widzialam ponizej 100.sniegowce.promocja jest
  • My kupujemy w decathlonie. Ale one kosztują teraz 89 zł.
  • @jan_u - mogę Ci ofiarować śniegowce granatowe roz. 29. Na cholewce mają dzianinę z białym norweskim wzorem na granatowym tle. Ładne i niezniszczone. Chcesz?
  • To podeślij na priw. adresik jakiś naziemny.
  • Jeszcze w CCC można w takiej cenie znaleźć.
  • Ja zawsze kupuję buty u takiego pana pod Halą Marymoncką. Ma jeszcze jeden sklep w Simply przy Broniewskiego. Ma buty polskich firm, modele sprzed roku i więcej, więc jest stosunkowo tanio. Jesienne buty np. kupowaliśmy chyba za 60-70zł, i to takie niemalże ortopedyczne, więc cena świetna. Tylko już od jakiegoś czasu mówi, że będzie zamykal interes, bo ludzie ostatnio coraz rzadziej przychodzą do niego po buty, wolą tanią chińszczyznę. Handluje już chyba ze 20 lat i mówił, że tak kiepsko jak teraz, to jeszcze nie było.
  • @Aniuszka takiego pana to bym chętnie wsparł. Lepiej niech się jeszcze nie zwija. Napiszesz jak go namierzyć czy Cię telefonem ścigać ;-)?
  • @jan_u, ten sklep pod halą nazywa sie Adam, tak mam na rachunku, to jest na tylach hali, chyba jedyny dzieciecy, taki wysoki szczuply pan sprzedaje. Probowalam odcyfrowac nr tel na tym rachunku, ale b zle widac. Koncowka 41 45 (albo 6 na koncu). Poczatek 63... cos tam, pewnie mozna gdzies w Internecie sprawdzic te cyfre.
    Albo jezdzcie do Simply, na gorze jest sklep z obuwiem dzieciecym, niedaleko Pepco
  • To ja też odwiedzę tego Pana Adama, codziennie tamtędy przejeżdżam.
    A przy Broniewskiego to gdzie to Simply, też codziennie tamtędy jeżdżę - raz w jedną stronę raz w drugą dla urozmaicenia, ja biedny taksówkarz młodzieżowy :)
  • To kiedys sie nazywalo Billa, potem Elea. Galeria Zoliboz, no nie sposob przeoczyc. Naprzeciwko skretu w ul. Elbląską.
  • Tez kupuje buty u pana Adama! Ma swietne kapcie i niedrogo.
  • My też nosimy Demary. Jak się poszuka na allegro to za ok 55 można mieć już z dostawą do domu.
  • @Wiol, a jaki to lidl? Tez szukam sniegowcow dla jednej corki, u nas rozeszly sie w pol godziny, resztki byly i dla niwj akurat nie bylo. Ale jak juz gdzies pisalam, u nas to i kaptury sie rozeszly!
  • Aaaa, to szkoda, myslalam ze Wawa. Musze jej mierzyc, bo potrafi nosic obecnie 24 jak i 28.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.