Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

10 latki - prezent

Dajcie jakis pomysl dla 10 letnich panienek na prezent.

Plis.

Bo zwariuje.

Komentarz

  • A jaki to typ? Panienka czytająca? Panienka-modnisia? Panienka-sportówka?
  • Moja 10latka
    Lubi malwać, rysowac i wszystkie aktywności plastyczne więc wszystkie farby, ołówki, kredki wszelkiego typu, oraz cekinki, kolorowe sznureczki, dziurkacze wzorkowe, itp
    Ksiazki sa ryzykowne bo w tym wieku na różnych poziomach rozczytania są dzieci. Poszłabym w klasykę typu Ania z zielonego wzgórza czy tajemniczy ogród.
    Albo jakaś fajna torebka taka juz bardziej dorosła.
    Albo gra planszówka. ..
  • U nas przebojem był zestaw pasmanteryjny - nici, igły, szpilki z poduszeczką, centymetr, itp.
    Może coś z ubrań, fajna piżama, szlafrok.
    Z książkami to tak, jak mówiła maliwiju, trzeba dopasować do poziomu dziecka, chyba że klasyka
  • U nas kredki akwarelowe mają wzięcie. Sama je uwielbiam.
  • edytowano grudzień 2015
    Hitem u mojej 10 latki w szkole są malowanki Johanny Basford. Ponadto zeszyciki, ładne długopisy, cienkopisy.
    Moja córka jest pożeraczem książek, więc też nie każdy tytuł ją interesuje. Ma swoich ulubionych autorów- Kościuszko, Lewis, Maleszka.

    Dodam również, że gry są też ciekawe: Dixit i Activity junior (spełnione marzenia urodzinowe mojej córki)
  • Ja mam problem, żeby swojej 10-latce kupić coś, co ją ucieszy, a co dopiero doradzać komuś ;-)
  • A co lubi?
    moze np zestaw kolorowych filcow do szycia (tylko troszkę grubszych, bo te najcieńsze bywają bardzo twarde i nawet dorosłemu trudno wbić igłę) ?
    Lego friends?
    Torebeczkę dziewczęcą?
    dixit jest fajny (ale musi w niego grać kilka osób, fajnie jest od min. 4 osób, więc pytanie, czy pozostali w rodzinie też lubią grać), dobble super
    albo z logicznych łamigłówek smart games - u nas hity od kilku lat, od 5latka do rodziców - bardzo polecam!
  • edytowano grudzień 2015
    o tak - dobble jest super

    smart games taż przyjęły się u nas bardzo dobrze
  • Podobną zasadę jak doble, a przy okazji wartość edukacyjną, ma gra IPN "Jaki znak twój". Fajna.
  • Okej. Dzięki.

    Miałam probley, bo to DWIE 10-latki :D , a dodatkowo musze wykombinować prezenty od 4 rodzin..
    Co daje zawrotną ilość pomysłów :)

    Ale już maam (dzięŻi Wam) :)
  • aa i @Marcielina

    Ta gra, to "Znaj znak" - pisze, bo trochę poszukałam, zanim doszłam o co chodzi :)
  • Chabrowa, przepraszam, ciążowe zgąbczenie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.