Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodzice futbolistów - chcecie używane korki?

Gromadziłam z różnych źródeł dla mojego syna, co miał ambicję zostać piłkarzem. Na szczęście synowi przeszło, ale została mi wielka torba butów do gry w piłkę nożną. Głównie korki lanki (Nike, Adidas, Kipsta), ale też żwirówki i jakieś halówki. Rozmiary różne - od 35 do 42. Ktoś byłby zainteresowany?

Komentarz

  • Ja byłabym zainteresowana, raczej tymi najmniejszymi (35-36). Tylko za ile?
  • To ja poproszę 36 i 35.
  • Dobra, skoro jest zainteresowanie, to je wszystkie tu opiszę wraz ze zdjęciami poglądowymi. Postaram się jeszcze dziś.
  • edytowano grudzień 2015
    1. Halówki Kipsta, roz. 34; stan dobry (ślady użytkowania tylko na podeszwie), cena 20 zł rezerwacja dla Stonka
    2. Halówki Nike, roz. 36,5, stan dobry-, kolor żółty z niebieskim (nie mam zdjęcia), cena 25 zł
    3. Żwirówki Adidas, roz. 36, stan dobry- (widać, że ktoś w nich kopał piłkę intensywnie dość), cena 20 zł
    dla kasia24
    4. Żwirówki Adidas Predito, roz. 37 i 1/3, stan bardzo dobry, cena 40 zł
    image
    5. Korki lanki Nike Totalninety, roz. 37,5, stan bardzo dobry, cena 40 zł
    image
    6. Korki lanki Nike Mercurial, roz. 37,5, stan dobry +, cena 35 zł
    image
    7. Korki Nike Hypervenom, roz 38, stan bardzo dobry, cena 40 zł
    image
    8. Żwirówki Nike Hypervenom, roz. 38, stan bardzo dobry, cena 40 zł. Wyglądają tak samo jak nr 7, tylko znaczek Nike jest żółty, a nie biały i podeszwa czarna żwirówkowa, a nie korkowa.
    9. Halówki Nike Hypernom, roz 40, stan dostateczny, cena - za przesyłkę. Wyglądają jak nr 7 i 8 ale są niebieskie z różową podeszwą i znaczkiem Nike. dla Monira
    Te największe - 42,5 - jednak wywaliłam, bo nie przeżyły renowacji ;-)

    Najchętniej wysłałabym komuś wszystkie razem. Może ktoś prowadzi klub piłkarski?

  • Ja chętnie te pierwsze rozmiar 34.
    Ale może znajdzie się ktoś, kto weźmie całość.
  • Ja proszę o rezerwację : halówki Nike 36,5 i żwiròwki adidas 36. Jak syn wróci z turnieju to mu pokażę i dam odpowied .
  • Katarzyna. Mankow syn jest pilkarzem . Zadzwon do nich moze potrzebuje. Te wieksze w okolicach 40.
  • Mańków syn pewnie ma kopytko większe niż mój najstarszy, bo jest od niego większy, więc 40 to nie na niego raczej, ale się upewnię - dzięki!
  • Katarzyna, halówki 34 i 40-41. Masz jakieś?
  • @Monira - wszystko powyżej wypisane. Jedne halówki niebieskie 40.
  • To 34 zajęte , w takim razie dopakuj mi te 40 - jeśli uważasz, że jeszcze da się w nich pograć, dobrze?
  • @Monira - Ja się nie bardzo znam na butach piłkarskich. One są po jednym chłopcu. Widać po nich, że używane były, ale są całe, nie podarte nic im się nie odkleja. To halówki, więc bardzo pancerne nie są i dość łatwo je zużyć. Ja je trzymałam, bo liczyłam, że mój piłkarz będzie używał, więc zakwalifikowałam jako zdatne do użytku, ale, nie da się ukryć, że piękne i nowe, to już nie są. Tak, czy inaczej, Ci dopakuję. Najwyżej wywalisz, jak uznasz, że się nie nadają.
  • To ja potwierdzam halówki nike 36,5 i żwirówki adidas 36.priv
  • Nikt nie ma w domu piłkarzy ze stopami w rozmiarze 37-38? Buty w świetnym stanie mi zostały i szkoda, żeby bezczynnie miejsce zawalały.
  • Podbiję, bo bardzo bym chciała się ich pozbyć z domu, a wywalić szkoda.
  • @sylwunia dla J. Nie potrzebujesz?
  • On zrezygnował już dawno
    Dziękuję za pamięć
  • Ja potwierdzam. U nas wszystko co piłkarskie ma niesłychane powodzenie.
  • @stonka - to adres przypomnij.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.