Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Spotkanie Mamy Rózy,09.12, godz. 10.30 rozmowy o małzenstwie i warsztaty zabaw ludowych dla dzieci

Uwaga, uwaga, w tę srodę oczywiście Spotkanie Mamy Róży też jest, 09.02 od godz. 10.30, porozmawiamy o małżeństwie. A dzieci w wieku ok 5 + zapraszamy na warsztay prowadzone przez Kamilę Gościcką - Kmieć "Podworko - gry i zabawy ludowe". Warsztaty inspirowane są polskimi baśniami i tradycjami, będzie wesoło, żywiołowo, ale będą i momenty wyciszenia, czas na zagadki, stare wyliczanki, itp.
Koszt zajęc 10 zł od dziecka, a 15 od rodzeństwa.
Dla dzieci młodszych będą tradycyjnie już zajęcia plastyczne.
Zgłoszenia akademia@mamaroza.pl

Spotkanie ma charakter pogadankowy, ale ważna dla mnie informacja zwrtona dla mnie to liczba dzieci na warsztay dla p Kamilii (zasadniczo zerówka i wyżej), zajęcia plastyczne (maluchy)

Dla dzieci będzie duża sala

Komentarz

  • Jako milosniczka ludowosci, chcialabym uczestniczyc bardziej w zajeciach dla dzieci niz z warsztacie dladoroslych ;).
  • @MonikaN haha dobre ;)
    Na pewno masz coś dobrego do powiedzenia w temacie ;)
    Ja np nie mam do powiedzenia nic zachecajacego ...w temacie ;)
  • To moze w temacie małżeństwa..?
  • Wolalabym zabawy ludyczne zdecydowanie :)!

    Niz gadanie o malzenstwie.
  • @MonikaN jutro zdecydowanie pod dzieci, by niezobowiązująco pogadamy o d.... Maryni, a moze i wyjdzie cos z tego ambitniejszego, ale bez napinki;)
  • A co będzie za tydzień?
    Proponowałabym zabawy ludyczne dla dorosłych i gadanie o małżeństwie dla dzieci ;;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.