Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta kredytowa Auchan

Polecają w Auchan taką kartę, że niby 10 % zniżki na zakupy. Ktoś już tutaj kiedyś pisał, że się sprawdza. Czy jak się regularnie spłaca wydane na niej pieniądze to nie ma oprocentowania? Czy może jakiś praktyk się wypowiedzieć?

Komentarz

  • My mamy.
    Ale pilnujemy żeby była nadpłacona i nie debetujemy. Płacąc nią 10% odkłada się na konto skarbonka i w każdej chwili mogę tymi środkami zapłacić. Wczoraj właśnie za zakupy za ponad 200zł zapłaciłam z konta skarbonki.
  • Acha i do tego często są promocje typu 50% wartości zakupionego towaru odkłada się na konto ,więc oszczędności to nie tylko 10% od wszystkich zakupów ale też te promocje.
  • @malwiju
    "Ale pilnujemy żeby była nadpłacona i nie debetujemy. "
    Co to oznacza w praktyce? Że posiadacz powinien najpierw na nią wpłacić i z tych pieniędzy korzystać, czy po prostu używać można debetowo i tylko pilnować terminu spłaty?
  • Nie wiem dokładnie bo to mój mąż od finansów jest. Ale z tego co rozumiem to robi tam jakiś przelew i płacimy tą kasą za zakupy, debet jest możliwy do jakejś niewielkiej kwoty ale to stałe zlecenie automatycznie go spłaca.
  • @malwiju
    czy mogłabym Cię poprosić, abyś ustaliła u męża ten ważńy szczegół - kiedy ten procent na karcie potrącają. Czy, aby go nie było wystarczy płacić debet o czasie, czy trzeba mieć najlepiej z góry środki na karcie i tylko je wydawać nie wchodząc w debet?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.