Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jest praca w Poznaniu :)

W firmie gdzie pracuje mój mąż poszukują 3 osób.
Wymagania: język angielski - komunikatywny w mowie i piśmie
praca polegająca na kreśleniu w programie REVIT (3D)
mile widziana znajomość podstaw - lub chociaż zbliżonego oprogramowania (np AutoCad) i chęć do szybkiej nauki ;)

(mąż mówi że AutoCad jest mało podobny... - bo to modelowanie a nie kreślenie :P )
«1

Komentarz

  • do kogo się zgłaszać? bo mi siedzenie po paręnaście godzin na słuchawkach telefonicznych (plus bez przerwy gadam) i oczekiwanie na zezwolenie pójścia do WC zbrzydło.
  • http://www.infopraca.pl/pracodawca/mikada-praca/329692
    Tu znalazłam ogłoszenie
    Ponoć mało lub nikt się nie zgłasza, więc można próbować...
  • ale ja w mej CV nie mogę się pochwalić ani kreśleniem ani modelowaniem. Kiedyś sie bawiłem, ale raczej do projektowania płytek elektronicznych.
  • se szpycnąłem na oferte i wymagania pt "- Wykształcenie - inż budownictwa." nie spełniam.
  • Czyli jednak lubisz te słuchawki... ;)

    Sorry, że Cię tak wirtualnie w doopę kopnę, ale połowy rzeczy w życiu bym nie zrobiła, gdybym patrzyła, co w ofertach wypisują w rubryce "wymagania".
    Jedyne, do czego mam kwalifikacje, to pedagogika wczesnoszkolna, a tego to akurat nie robię zawodowo, tylko hobbystycznie ;)


  • edytowano grudzień 2015
    Cart&Pud od pół roku wszedzie słyszę, ze:

    - jestem za stary (99% rozmów o pracę) (żeby byłow weselej: to był nawet powód dlaczego mnie z poprzedniej roboty zwolniono)
    - mam złe kwalifikacje (znaczy za niskie) (85%)
    - jestegm gruby i brzydki (znaczy nie mam tzw "pleców) (90%)

    na razie tylko raz słyszałem,że mam za duże kwalifikacje.
  • @Cart&;Pud jeszcze dodatek akurat do kreślenia budynków i innych konstrukcji budowlanych wspomniane wymaganie jest kluczowe.
  • Jako ze sie zajmuje rekrutacja zawodowo to dla mnie z tego ogłoszenia wyniki ze jedynym twardym warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość angielskiego. Reszta jest kwestia do nauczenia. Aplikuj!
  • edytowano grudzień 2015
    Dla zachęty dodam że właściciel spodziewa się piątego dziecka :), @Gregorius próbuj, co Ci szkodzi?
    Faktycznie warunkiem koniecznym jest angielski w wersji do dogadania i jakiś zmysł techniczny no i niestety na doszkolenie w czym rzecz dokładniej będzie trzeba na jakiś czas (kilka -kilkanaście dni) do Belgii pojechać prawdopodobnie
  • Greg, jak poczebujesz kopa www dupę, to mogę pomoc.
    Do booooojuuuuu!!!!!
  • @Gregorius
    w zasadzie człowiek nigdy nie spełnia wszystkich wymagań, ale zawsze się można szybko doszkolić. Pracodawcy zależy na odpowiedzialnym pracowniku, a nie takim, co to napisze, że wszystko wie. Jak się nie wie, to ładnie uzasadnij, że nadrobisz.
  • @Gregorius Moj mąż zmienił pracę, gdzie zajmuje się zupełnie czym innym niż w poprzedniej pracy. Rozmowę miał przez po angielsku. (telekonferencja) Ważne było jakim jest człowiekiem, czy się szybko uczy, potrafi zmotywować....Wyjechał na prawie dwa tygodnie za granice na szkolenie. W ogóle to cały czas się uczy. Teraz często ważniejsze są kompetencje miękkie niż wiedza. Zawsze moga Cię wyszkolić...Aplikuj. Nić nie stracisz, jedynie zyskać możesz.
  • @Gregorius Ale co Ci szkodzi aplikowac? Jak nie dostaniesz tej roboty, to nie. Korona z glowy nei zleci. Ale szkoda szansy nei wykorzystac.
  • Jaja, Ori, możemy razem pośpiewać))).
  • Qui ne tente rien, n'a rien.
    Punkt. Kropka.

  • Revit to może nie zupełna nowość, ale niewiele osób na razie potrafi sie tym sprawnie posługiwac. Jesli znasz sie na prognramach typu Autocad choc troche, to startuj :)
  • CV i krótki liścik motywacyjny własnie poszedł.
  • Ufff...
    Brawo dla tego pana!!! =D>

    To teraz tylko [-O< żeby wybrali właśnie Ciebie. :)

    (sorry za wieczorną emotikofilię, ale tak mi czasem odbije i co zrobisz? Nic nie zrobisz :D )
  • Bo mam serdecznie dość siedzenia w obozie pracy (co prawda dopiero miesiąc minął, ale już womituję)
  • No.
    Nie bede musiała kopów rozdawać!
  • dodam tylko że szukają 3 osób
    tak żeby nie było - inni też mogą próbować bo chętni raczej nie walą drzwiami i oknami ;)
  • No, to teraz +++ za powodzenie akcji...
  • Na miejscu
  • Podbijam, bo wiecie, zanim zadzwonią, zanim spotkanie to można jeszcze kurs sobie szybki internetowy zrobić i na rozmowę przyjść jak specjalista;)
  • Myślę że + nie zaszkodzi!
  • draconessa dolaczam sie
  • @OlaOdPawła obstawiam, że nawet nie zadzwonią.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.