Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trudna relacja z dziećmi/dzieckiem-modlitwa

Czy jest ktoś zainteresowany stworzeniem róży właśnie w takiej intencji?
Ja mam taki problem ze starszą córką.....Nie wiem,kiedy to się zaczęło,nie chcę pisać zbyt wiele,za bardzo bolesna ta sytuacja dla mnie..
Do róży to ile osób musi być?15 tak?
Proszę,dajcie znać.

Komentarz

  • edytowano grudzień 2015
    Jeśli tradycyjna róża to 15 jeśli nowokatolicka to 20 :)
  • @agnieszkamama - nie chciałabym, żebyś pomyślała, że bagatelizuję Twój problem, ale o jakiej trudnej relacji piszesz? Przecież Twoje dziecko ma 3 lata! Z takim dzieckiem, to raczej problemy wychowawcze, niż trudna relacja. Pojawienie się w domu drugiego dziecka jest sytuacją trudną i predysponuje do kryzysu. Oczywiście, modlić się nie zawadzi. Mądrze działać też nie. Ale trzeba przy tym mieć świadomość, że to, co się dzieje może być całkiem normalne w zaistniałej sytuacji. Żebyś się nie nakręcała, że coś strasznego się dzieje.
  • Katarzyna,to bardziej chodzi o mnie,moje uczucia i zachowania względem dziecka...Przepraszam,ale nie chcę się tu rozpisywać zanadto...
  • ale dziękuję za troskę,bo tak odebrałam Twój wpis
  • To dobrze, że tak odebrałaś, bo wpis wynikał z troski.
    Nowe dziecko w rodzinie to sytuacja trudna też dla matki, więc mogą się pojawiać dziwne zachowania i myśli. Rozumiem, że nie chcesz się tu rozpisywać. To bardzo rozsądnie. Modlitwa w tej intencji jest dobrym pomysłem - może pomóc poradzić sobie z tą trudną dla Ciebie sytuacją. Może jednak potrzebujesz także jakiejś innej pomocy?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.