Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Fajna miejscówka wakacyjna dla wielodzietnych?

edytowano grudzień 2015 w Pomagajmy sobie
Szukam miejsca dla pięciu rodzin na przyszłoroczne wakacje. Rodzinolubnego i dzieciolubnego, w ładnej okolicy. Kto pomoże?

Komentarz

  • Sprawdź tutaj http://www.snieznica.ksm.org.pl/
    Wg mnie świetny. Atmosfera dobra i przyjaźni gospodarze.
    Dla mnie plusem było oddalenie od drogi (ok. pół godziny z dziećmi szlakiem w górę od przełęczy Gruszowiec). Dzięki temu przypadkowych osób tam praktycznie nie ma.
    Bagaże przywiozą miejscową terenówką (potwór radziecki jeszcze). Jakbyś chciał dopytać to dzwoń ;-)
  • Z miejscowości polecam nadmorskie Kopalino, dużo wielodzietnych tam przyjeżdża :) daleko do morza :)( ok 2 km, można też podjechać autem na parking) dlatego nie ma tłumów, plaże puściutkie. Wioska sama w sobie mała i klimatyczna. My jeździmy tam co roku w parę rodzin, wynajmujemy domki ale każda rodzina osobny.
  • @Efka, możesz polecić jakiegoś konkretnego gospodarza?
  • Jezeli nie jesteście wymagający to proboszcz, za kościołem ma domki w średnim standardzie, ponoć tanio, dla dzieciaków to fajne miejsce bo jest gdzie pobiegać, ale standard średni... My nigdy tam nie wynajmowaliśmy ale znajomi tak i nie narzekali :) Zaraz podesle link do domu który my wynajmujemy zwykle.
  • http://olx.pl/i2/oferta/dom-w-kopalinie-CID3-ID8c1jb.html#7684c11359#gallery

    Tu byliśmy dwa razy, raz nawet w dwie rodziny 2+4 i gospodarzy to nie przerażało, mili państwo, minus maly ogródek ale tez bez tragedii niecałe 300m, i strome schody ale nasze dzieci w wieku 3 miesiące - 6 lat dawały rade.Są rowery, zestaw wypoczynkowy, leżaki, parawan kuchnia wyposażona we wszystko. :)
  • @efka moje rodzinne strony ;)
  • Ja jestem zakochana w Kopalinie :) wioska z fajnym klimatem :) i Proboszczem ;)
  • Podbiję i zaznaczę wątek, pewnie sie przyda kiedys.
  • edytowano grudzień 2015
    @Maciek
    http://borytour.pl/index.php?route=product/product&product_id=78

    Jeśli ktoś lubi Bory Tucholskie, to polecam wieś Bysławek (na lewo i w górę od Świecia). Jest tam wielki piękny stary dom, dużo pokoi (większość na piętrze), łazienka na każde 2 pokoje (jakoś tak), wyposażona kuchnia, salon z długimi stołami, wielki ogród, piaskownica. Za murem jest klasztor szarytek, Msze św. są codziennie rano i zazwyczaj też po południu. Jeśli jest większa grupa, to właściwie dom jest do wyłącznej dyspozycji, bo gospodarz tam nie mieszka. Dobre ceny, fajny właściciel. W okolicy dwa jeziora. Trzeba mieć pomysł i ochotę na organizowanie sobie czasu - tereny są fajne, jest co zwiedzać, gdzie chodzić na wycieczki.
  • PS. I można zamówić obiady albo chodzić do sióstr.
  • Konkretnie nie pomogę, bo nasza miejscówka jest na jedną wielodzietną rodzinę i więcej się nie zmieści, ale szukałabym w powiecie bytowskim. Kaszuby. Tylko właśnie od strony zachodniej, a nie od Trójmiasta (jest taniej, ale przede wszystkim przyroda bardziej dzika, a tubylcy mają mało turystów, więc nie skomercjalizowali się jeszcze nadmiernie). @Jukaa ma dobrą stronę z namiarami, albo wygooglaj agroturystyka powiat bytowski, to wyjdzie baza kwater. Można jeździć na rowerze, wędrować, jeździć konno (sporo stadnin, osobiście polecam Rokity, gdzie zresztą chcemy jeżdzić w przyszłym roku), uprawiać sporty wodne, łowić ryby, albo zamawiać, bo łowiących sporo. W okolicy są atrakcje do zwiedzania w stylu skansen albo elektrownia wodna. Klimatyczne sanktuarium w Sianowie. Panie domu mogą się obłowić w sklepie fabrycznym Lubiana ;) Można skoczyć nad morze albo do Trojmiasta. Uwielbiam Kaszuby, świetnie się tam czuję i mogłabym wracać często. Właściwie wolę Kaszuby niż pojechać nad sam Bałtyk.
  • edytowano grudzień 2015
    Dziękuję za wszystkie podpowiedzi :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.