Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Znacie jakąś tanią, dobrą aptekę internetową?

Kochani, jak w temacie. Jeśli macie jakąś sprawdzoną aptekę, gdzie można zamówić większą ilość różnych specyfików (głównie probiotyki, ale nie tylko), napiszcie, proszę.

Komentarz

  • https://www.doz.pl/
    ja zamawiałam powyżej, z dostawą do apteki
    niektóre leki dużo tańsze niż gdzie indziej, inne niestety droższe

    jeśli w stacjonarnej aptece były tańsze to od razu w aptece dawałam zwrot
  • My też zamawiamy na doz.pl - oni przewożą je w odpowiednich warunkach, jakimś specjalnym transportem, a nie wysyłają normalnym kurierem z tego co kojarzę, a przynajmniej kiedyś tak było :)
  • Zamawialam chyba nie raz w gemini i byłam bardzo zadowolona, porownywalam z tego co pamiętam trochę cen i wychodziło mi taniej niż gdzie indziej. Przesyłka nie wymagała specjalnych warunków dostawy, więc kurier dl mnie był ok. Wszystko było bardzo dokładnie opakowane.
  • Ja w gemini ostatnio zamawiałam-szybko zrealizowali i do tego leki, które muszą być przechowywane w lodówce nie są dostępne w opcji na wysyłkę.
  • A to ja z Gemini miałam chyba trochę gorsze doświadczenia, bo ceny faktycznie dobre (choć trzeba porównywać, czasem niektórych produktów nie opłaca się kupować) ale wysyłka zawsze trwała jakoś długo, opakowana większość była dobra, ale zdarzały mi się pogniecione pudełka (więc np. krem już się nie nadawał na prezent) i pogięte strzykawki, pomiętolone plastry/gaziki - to oczywiście może nie były jakieś straszne minusy, ale z doz.pl miałam lepsze doświadczenia.

    Coś chciałam jakiś czas temu zamawiać z Melissy, ale po waszych opiniach zrezygnuję;) Jak sprzedają próbki to podziękuję...

    Z ziko też korzystałam, często mają bardzo fajne ceny, ale też trzeba patrzeć, bo raz zdarzyło mi się, że krem miał krótką datę ważności (co nie było opisane w ofercie), nie pamiętam ile to było, chyba z 4 miesiące ważności? Ale ogólnie też polecam, bo jak tylko masz możliwość odbioru osobistego u nich to odbiera się bez kolejki (wtedy można np. sprawdzić te daty ważności i obejrzeć przed zapłatą czy wszystko się zgadza itp.) - ja lubię akurat apteczne zakupy odbierać osobiście.
  • Ostatnio korzystałam z wapteka.pl, dobre ceny, opakowanie OK. Odbieram w aptece pod domem.

    Wcześniej w doz.pl i w hurtowni Galen w Łodzi na Traktorowej (tylko wysyłka, odbiór osobisty trwa bardzo długo), ale ostatnio wszystko było trochę droższe niż tu.

    Trzeba porównywać ceny konkretnych leków. Szukałam przez ceneo.pl najniższych cen i apteki blisko miejsca zamieszkania.
  • Gemini, zwlaszcza z odbiorem oobistym ma dobre ceny, choc warto sprawdzac. Wprzeciagu kilky miesiecy kupowealam ten sam krem raz za 40 zl, a raz za 65.
  • O w gemini Floradix po 22.99 zł Najtaniej jak kupowałam było po 37 pln
  • ja korzystam z aptekawsieci.pl ... ceny wprawdzie wyzsze niz w gemini, ale z przesyłka wychodzi na to samo, a opcje dostawy maja lepsze wiec mi sie bardziej oplaca.
  • Dzięki, wybrałam Gemini. Wyposażona fajnie, ale dziś dostałam info, że nie ma wpłaty. Cos nie zaksięgowali. Już ok. :) Dzięki raz jeszcze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.