Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Fluoryzacja

edytowano grudzień 2015 w Ogólna
http://www.badania-medyczne.pl/nfz-finansuje-podawanie-szkodliwej-i-toksycznej-substancji-dla-40-000-dzieci-w-trojmiescie/

Jako jedyna w klasach swoich dzieci nie wyraziłam zgody na fluoryzację. Jak to jest u Was?

Do zębów stosujemy naprzemiennie pasty z fluorem i bez fluoru.

Komentarz

  • Ja tez jako jedyna nie wyraziłam zgody. Nie mam z tym problemu. Powiedziałam synkowi ze uważam ze to jest niezdrowe i nie powinno sie fluoryzowac.
  • Od kiedy pamiętam mam białe cętki na zębach, w zasadzie z przyzwyczajenia tego nie zauważam. Ciekawe czy to też działanie fluoryzacji, kiedyś bardzo powszechnej.
  • Nie wyrażam zgody i nie wiem czy jestem jedyna w klasie. Dzieci moje mają zdrowe zęby.
  • Nie wiem na ile fluaryzacja wpłynęłą negatywnie na stan zębów moich synów ale z perspektywy lat powiem ,że gdybym ową świadomość miała lata temu z pewnością bym się na to nie pisała .Wtedy się tym nie interesowałam i nie pamiętam ,żeby o tym mówiono czy pisano.
    Ale stan zębów moich latorośli był zawsze moim oczkiem w głowie .Młody wówczas świeżo upieczony stomatolog lakował ,lakierował kontrolował stan uzębienia ,robi to do dnia dzisiejszego stwierdził jakiś czas temu ,że chciałby aby wszyscy młodzi mieli takie zdrowe zeby . Był dumny z efektów swojej pracy a ja ,że dorośli już dzisiaj synowie wypracowali w sobie dyscyplinę dbania o zęby .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.