Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Spotkanie przedświąteczne Mamy Róży, wtorek 22.12, 10.30, Cafe Niepodzianka

edytowano grudzień 2015 w Ogólna
zapraszamy na przeswiateczne spotkanie Mamy Róży.
Bedzie kolorowanie pierników, wymienianie sie przepisami oraz opowieści o naszych zwyczajach świątecznych.
Dla dzieci dodatkowo warsztaty robienia ozdób choinkowych i kartek świątecznych:)
Wiem, ze to tuż przed swietami, ale moze wlasnie złapać oddech :)

Miejsce Cafe Niepodzianka - Marszalkowska 7
Termin 22.12, od godz 10.30
Zglosznenia akademia@mamaroza.pl
Składka 10 zł od dziecka, 15 od rodzeństwa.

Do tego tradycyjny śledzik:)

Zapraszamy :)
«1

Komentarz

  • Swietnie. Jak mi najmniejsza calkiem nie legnie z przeziebieniem to bedziemy :D
  • Zapraszam też mniej znane forumowiczki na spotkanie, będzie okazja do pogadnia,

    Po świętach szykuje się więcej spotkań akademiawych, tzn wykładów
  • @Anka, a coś tak w godz. popołudniowych dla mam pracujących?
  • spróbujemy jutrzo dotrzeć o ile stan zdrowotny nas nie zdyskwalifikuje.
  • Uwaga, uwaga,
    @asiao
    @haku
    @MonikaN

    Spotkanie przełożone jest na przyszły wtorek. Pani od warsztatow rozchorowało sie dziecko, plus dwie uczestniczki bardzo wazne odpadły ;)
    (Wszyscy sa bardzo ważni, ale nie wszyscy zawsze przychodzą )
  • ok, przyjmuję.
    Przyszły wtorek wygląda ok
  • edytowano grudzień 2015
    @Anka, wtorek 22.12 godz. 10.30 ?
    Dopytuję się, bo mam urlop przedświąteczny i chętnie przyjdę :)

    P.S. Doczytałam zmieniony tytuł.
  • Wow wtorek to cudownie już wpisuje w kalendarz
  • No i super! chora jestem :) w tym tygodniu. w przyszlym nie musze isc dopracy we wtorek, idealnie.
    Powinnam byc :).
  • Super. To widzimy sie:)
    Ufff:)))
    @manka, widzisz, dobrze ze zmieniałam ;)
  • ok, zakodowałam ))
  • może i nam się uda:-)
  • Super :))))
  • O moj syn bedzie zadowolony.
    Corka Aneczka08, corka Haku, Jego towarzystwo. Jeszcze corka Predi by sie zdala do kompletu ;).
  • Wyzwanie jest. Postaram sie byc.
  • Podbijam. To już pojutrze, 22.12, godz. 10.30

    warsztaty choinkowe dla dzieci, do tego lukrowanie pierniczków i sledzik.
    Starsze dzieci mają chemię i biologię w sali z tyłu

    Zapisy tradycyjnie akademia@mamaroza.pl

    @Skatarzyna, może się wybierzesz?
    @Agnieszka82 a ty?

    Co do reszty to oczywista, oczywistość, że będą?

    Po świetach kolejne spotkanie dopiero 13.01!
  • @Anka, ile czasu trzeba średnio przeznaczyć by dojść z metra Politechnika do Niespodzianki ? To jest Marszałkowska 7, tak?
  • Z 15 minut.
  • A może komuś brakuje jeszcze jakichś prezentów? I chciałby móc je we wtorek odebrać? ;;)

    Podpisano: zdesperowana :((
  • Co do dojścia z metra, trzeba isc od razu Polną, wtedy jest naprawde szybko.
  • Wybieram sie ze starsza dwojka. Wysylam maila :D
  • edytowano grudzień 2015
    my też się wybieramy, choć jest to szaleństwo z mojej strony bo mam tyle do zrobienia że jak mi wypadną 4h to nie wiem kiedy to zrobię...;-)
  • Ja za to od porodu synka nigdzie nie dalam rady dojechac wiec dla mnie to wyzwanie samo w sobie ;)
  • Super dziewczyny. Czasem trzeba odetchnąć. Ja tam zaklinał rzeczywistosc i nadal ueazam ze jakos to bedzie.
    No i ja sie jednka 70 proc rzeczy zamówiłam u Mańki :)))
  • ja 100% rzeczy zamówiłam u siebie..... no 95% bo resztę u teściowej i kuzynki. Najgorsze, że dziś wieczorem mi kolejne 3h wypadną bo trzeba dzieci na zajęcia zawieźć w dwa różne miejsca więc nie ma opcji by wszystko zrobił mąż.


    Za to mojemu mężowi należy się medal wczoraj wziął urlop i nie tylko karpiem się zajął ale przez ponad 6h sprzątał mieszkanie:-) Z odsuwaniem mebli itp.
  • ech, no i czego mi nie wyświetla, żeś mię @Anka wołała ?
    No się nie nastawiałam w ogóle, nawet męża mam w domu, ale sobie zaplanowałam bez pośpiechu robotę. Nawet jakbym się szałowo zebrała, to się w godzinę nie wyrobię, nie wyjściowa dziś jestem ekhem ;))
    no i jakbym widziała wcześniej to bym się zebrała i nastawilła na przyjazd, ech.
    No nic, wirtualnie Was sobie wyobrażę :D
  • Niestety ja juz wcześniej mialam zaplanowane cos innego w ten dzien w tych godzinach i nie udalo sie przełożyć
  • Nie damy rady i powody inne niż kuchenne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.