Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

red is bad- opinie

Jaka jest jakość tych produktów? Ktoś wie? Bo cenowo to strasznie drogie. Chciałam synowi bluzę na urodziny kupić, ale za 240 zł to jakiś kosmos. Nawet przeliczam sobie na funty - nigdy mu bluzy za 40GPB nie kupiłabym. Ale czy chociaż jakość jest dobra?

Komentarz

  • Wymyślają kupiliśmy t-shift od konkurencji szwagrowi, znaczy z Surge Polonia. Jakość rewelacyjna.
  • Jakosc jest dobra. Szwagry dostali koszulki, t-shirty znaczy i sa fajne. Co do bluz nie wiem nie widzialam.
  • Jakość jest bardzo dobra, mój maż sobie kupił od nich dużo koszulek i czapkę zimową, na razie po kilku praniach aplikacje jak nowe, fason też.
  • Jakość dobra, potwierdzam.

    Istotnie, drogie.
  • edytowano styczeń 2016
    @szczurzysko, wyprzedaże teraz się zaczęły - u nich też, może będzie taniej
  • Jakosc super. A Surge Polonia chyba jeszcze lepsza. Niezniszczalne tiszerty.
  • surge polonia bardzo dobre i chyba tańsze o wiele. mocne ubrania. mój mąż nosi a na nim ubrania same się niszczą ;) surge polonia daje radę, zużycia nie widać.
  • i surge i red is bad są ok gatunkowo
  • My mamy z surge Polonia i super jakościowo.
  • Bluzy są grube i fajne. Po pierwszym praniu nawet w programie wełna niestety trochę tracą, kulkują sie. Ale i tak są ok.
    Koszulki zupełnie bez zastrzeżeń.
  • Mój Mat ma koszulkę. Dostał na urodziny.
    Nosi ją z dumą prawie codziennie( praną i suszona na okrągło w suszarce).
    Nic sie nie dzieje
  • No więc kupiłam z Surge bluzę z kapturem.
    Koszulek nie nosi, tzn. nosi pod bluzą, ale takie zwykłe, byle jakie, zawsze zakłada bluzę lub polar, tak więc koszulki u nas są bez sensu, bo nigdy takiej pogody nie ma, nawet latem, żeby w samym t-shirtcie latać.
    Zastanawiałam się nad wzorem i taką nabyam:
    https://surgepolonia.pl/product-pol-877-Bluza-z-kapturem-Herb-Zygmunta-II-Augusta-CZARNA-.html
  • Wyobraźcie sobie, że tak się bluza spodobała, że wyjść z niej nie chce. Wczoraj dostał jako prezent urodzinowy (ledwo zdążyła dojść) i był zachwycony.
    No, nie spodziewałam się, że taka mała rzecz, a 13-latka ucieszy. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.