Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukuję opiekunki do trójki dzieci, Warszawa

Koniec wczasów :(
Od 1 marca wracam do pracy i w związku z tym szukam kogoś, kto zajmie się moją trójką. Synek, niecałe 5 lat, córeczka niecałe 3 lata i najmłodsza 12 miesięcy. Szukam opiekunki na stałe, w godzinach 8-16:00, chętnie kogoś, kto odchował już własne dzieci.
Synek prawdopodobnie pójdzie w tym roku do przedszkola, tak więc od września do opieki zostanie tylko młodsza dwójka.
Mieszkamy przy metrze Ursynów. Jeśli znacie kogoś sensownego, kto byłby zainteresowany, to baaaaardzo proszę o wiadomość na priv.
«13456

Komentarz

  • A jakie pieniądza wchodzą w grę?
  • O rety, najmłodsza JUŻ 12 miesięcy? :)
  • edytowano styczeń 2016
    Myślałam o stawce 15-17zł za godz. Miesięcznie to wychodzi 2500-2700.
  • edytowano styczeń 2016
    No to jest konkretna stawka.
    Za opieke nad własnymi dziecmi nie dostaje sie grosza.
  • edytowano styczeń 2016
    @jukaa
    A dasz rade codziennie dojeżdżać na 8 do Warszawy? ;)
  • Może być taniej, nie mam nic przeciwko temu :D
    Ale jak na Warszawe stawka poniżej 15zl za trójkę to nie wiem czy się trafi...
  • To sie opłaca pracować płacąc tyle opiekunce?
  • Matkooo
    Sama bym sie zajęła za takie pieniądze!
  • edytowano styczeń 2016
    Rety!!! To mi znajdźcie taniej!!!
    Cztery lata temu za opiekę nad jednym dzieckiem płaciłam 12zł/godzinę i było mało.
    Z tego co patrzyłam na niania.pl, większość sobie życzy od 15zł w górę, choć trafiają się też opiekunki od 10zł - ale to o jednym dziecku mowa.
  • @Malgorzata
    Ciebie biorę w ciemno!!!
    Zamieszkanie wikt i opierunek bym dorzuciła tylko mieszkanie mamy za małe - sami się ledwo mieścimy ;)
  • Kotek
    Ja mieszkam małej mieścinie, z dość sporym bezrobociem
    Młodzi już dawno sie spakowali i wyjechali do Anglii, Holandii czy Niemiec
    To już praktycznie miasto "starych ludzi"
    Wiec gdyby u nas padła oferta opieki za prawie 3 tys miesięcznie to byłaby kolejka! chętnych
    U nas - babcie, emerytki często dorabiają do swoich emerytur czy rent, wnuków na codzień nie maja, bo wyjechali z rodzicami. Znajoma za opiekę na dwójka, no nad trojka z tym ze najstarszy to po południu zjeżdżał do domu po szkole po zajęciach pozaszkolnych wiec tylko obiad zjadł i tyle go opiekunka widzi, średniak to przedszkole - wiec zaprowadzić, przyprowadzić i chwile razem i najmłodszy, którym sie w sumie zajmuje cały czas . Całość 1500 zł . Znajoma zadowolona, bo kobieta miejscowa, wiec jakos tam znana. Opiekunka zadowolona bo czuje sie jeszcze potrzebna innym- własne dzieci i wnuki ma poza Pl.
    Z tym ze prócz tego nasza mieścina to dziura, to znajoma mieszka pod nasza mieścina- ot większa "dziura".
    Także zarobków waszrzawskich z naszymi z Pierdziszewa nie ma co porównywać

    Życzę Ci owocnych poszukiwań!
    Bo stawka która proponujesz jest naprawdę dość wysoka stawka!
  • @Kotek nie oceniam Twojej decyzji i rozumiem, że takie są stawki. Tylko, że ja gdybym miała tyle płacić zostałabym z dziećmi w domu.
  • Prawie bym się chciała przekwalifikować ;)
  • @OlaN
    Ja bym też wolała zostać z dziećmi. Ale oznaczałoby to, weekendowe małżeństwo przez nie wiadomo jak długo jeszcze i parę innych niesprzyjających okoliczności. Decyzja o powrocie do pracy zapadła ze względu na różne czynniki, przy czym kariera i wyjazd do Tokio zdecydowanie są na ostatnim miejscu. Finansowo mi się "opłaca", nawet przy warszawskich stawkach. Ze względu na dzieci zdecydowanie bym wolała jeszcze poczekać. Ale niestety takiego luksusu nie mamy. Przemodlone, przegadane z mężem, zdecydowane. Więc trzeba działać.
  • Ja z prowincji ;)
  • @Kotek ja na prawde nie oceniam Waszej decyzji. To dobrze, że Wam sie opłaca i jeszcze ktoś zarobi.
  • No ja w gdańsku za jedno dziecko placilam 10 zl i to tylko dlatego ze się polubilysmy z niania i dodatkowo dużo gratisów dostawala ze względu na niska stawkę. (gratisy to podwozimy ja w razie potrzeby w różne miejsca, kupuje albo oddaje je ubrania, mąż wnosi jej opal do kamienicy, pomagalismy jej malować mieszkanie - robimy to bo sie bardzo lubimy, nawet spędzamy razem dni wolne ale to są gratisy jak by nie patrzeć)
  • Stawki mogą wydawać się wysokie, ale to jednak odpowiedzialna i ciężka praca (każda mama to wie :) ) a i opiekunki muszą jeść i płacić rachunki, często też mają na utrzymaniu swoje, starsze już, dzieci.

    Życzę powodzenia w poszukiwaniu :)
  • "Stawki mogą wydawać się wysokie, ale to jednak odpowiedzialna i ciężka praca"

    Ano. Ja bym się nie podjęła, nawet za 10-krotność tej stawki... Wait a mo, wtedy mogłabym kogoś zatrudnić i płacić mu 15/h i zbierać kokosy... Podjęłabym się! :D
  • No
    Swoją drogą super tej warszawie
    Ze się za tyle opiekunkę opłaca zatrudnić

    Łódź to jednak bida...

    (choć ja do trójki dzieci pewnie bym się nie zdecydowała na tyle godzin
    Jak najbardziej zgadzam się, że to ciężka praca)

    Powodzenia
    Popytam znajomych

  • Ale znam taka jedna co to przy dzieciach odpoczywa

    I.jest super.opiekunką


    Niestety.teraz pracuje w Niemczech
  • Jak szukałam pracy niani przez internet to w mojej okolicy stawki wynosiły 5-7 za godzinę. Jak było po 9 to był szał. I wszędzie tłum chętnych.
  • Ale jak porównamy ceny warszawskie
    To spojrzenie się zmienia


    Choć też jestem w szoku jak przy takich cenach
    Moje koleżanki po fachu
    Terapeutki, psycholozki, wychowawczynie w ośrodkach i aresztach

    Mogą takie grosze zarabiać B-)
  • To w Lodzi, we Wrocławiu, w Poznaniu
    Jest zdecydowanie lepiej
  • Pielegniarka na prowincji na cały etat zarabia połowę tej stawki. Wiem z autopsji.
  • Ale często jest tez tak ze matki decydują sie oddawac cala swoja pensje opiekunce żeby nie wypaść z obiegu. Tutaj nie pije do autorki wątku tylko taka ogolna uwaga bo dużo moich koleżanek tak robi.
  • Ja mam w nosie głęboko obieg, karierę i inne tego typu rzeczy. Idę do pracy bo taką mamy życiową sytuację.
  • Wiemy, wiemy)

    Raczej jasne.jest.to
  • Kotek, ja totalnie nie do Ciebie, tylko tak ogólnie czemu często jest takie wrażenie, ze jak byśmy zaplacily opiekunce to by się nam nie oplacalo a inni placa i maja. A jak pokazuje wiele znanych mi przykładów to często kobiety wychodź na tym finansowo na zero. Kotek, nie wiem czy się cieszysz ze wracasz do pracy ale skoro tak robisz to na pewno dobrze to ptzemyslalas i jest to najlepszy wybór dla twojej rodziny. Ja tez zaczelam pracować jak moja cora moala 14 miesięcy, wtedy na zlecenie no byla taka możliwość a przy etacie i niani wychodzilabym na tak niewielki plus ze to nie miałby sensu bo ani kasy ani fajnej pracy. Teraz od kiedy mala poszla do przedszkola pracuje na etat bo i oplata za przedszkole kompletnie inna.
  • Ze nie jest to dla,Was łatwa decyzja

    I ze nie będzie Ci łatwo
    Choćbyś i 50 tysi zarabiała
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.