Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czego szukasz do pełni szczęścia?

Taki filmik odkryłam i bardzo mi się podoba. Teraz Allegro wzięło się za robienie filmików, już dwie Legendy Polskie są, czekam z niecierpliwością na kolejne. A ten mnie wzruszył.
Widzieliście?

https://www.youtube.com/watch?v=LQRogOHSjH8

Komentarz

  • Podoba mi się :-) Choć na obrazku tradycyjna "parka" ;)
  • @annabe - od czegoś trzeba zacząć ;-) Jak by pokazali szóstkę, to by to było dla normalnego człowieka zbyt abstrakcyjne.
  • edytowano styczeń 2016
    Popłakałam się ze śmiechu, a moje dzieci za grosz nie zrozumiały, z czego się śmieję ...
  • Zgadza sie Katarzyna :-) A tak to przecież idealna rodzina ;)
  • ten filmik to reklama :) od dawna w telewizji leci :)
  • Mama, no ale jaka jest roznica miedzy ustawionymi poduszkami a walnietymi byle jak?

    ano wlasnie, dla niektorych nie ma roznicy :D

    pusta podloga a podloga z porozrzucanymu klockami to dla moich chlopcow tez bez roznicy

    dobrze, ze chociaz dziewczynki widza roznice estetyczna


    a filmik bardzo fajny :D
  • leci , fajny jest, a dziś zwróciłam uwagę na kota, jak bezcześci kanapę z katalogu ostrząc spokojne pazury :)
  • @kitek, ja to zapóźniony technologicznie wróg TV, dlatego nie widziałam wcześniej ;)

    Kota zauważyłam od razu i mi się nasza wersalka z dzieciństwa przypomniała. "Zaostrzona" na śmierć przez kota. :D
  • Tylko nie wierzę, że JUŻ przy drugim dziecku można mieć tak wywalone na wszystko. Mi przy piątym dalej żyłka strzela, jak wyleją sos do nachosów na podłogę... :D
  • Jak patrzę na koty to..chciałabym mieć kota, są takie nonszalanckie.
  • Czyli, że mówisz, że nie mija? Moi na podłogę nie leją, bo kranówę piją, ale za to ten szwadron kubków z odrobiną czystej wody na dnie mnie dobija. Tak z 10 co dzień rano stoi. Może sąsiedzi też do nas przychodzą się napić?
  • edytowano styczeń 2016
    No, u mnie to samo. Jak nie stoję i nie pilnuję, to wrzucają do zlewu.

    Bo zmywarka śmierdzi... #-o

    Ale jak nie ścierają resztek z talerzy przed włożeniem, to jak ma nie śmierdzieć, ja się pytam?!
  • A Twardowskiego by Allegro widzieliście?
    Mojemu nastolatkowi się bardzo spodobał. Ale nie dla dzieci jest. Uprzedzam lojalnie.
  • Mój nastolatek zafascynowany montażem filmów i efektami specjalnymi, więc też inaczej na to patrzył trochę. Na wieczór ostrzy sobie zęby, żeby obejrzeć film o kulisach produkcji tego Twardowskiego.
  • Mamy różnych legend polskich do wypęku i dzieciaki znają.
  • Ależ fajny pomysł!
    I tak jak @Malgorzata pisze - te flagi polskie i godła - super!!
  • Zalinkujcie te inne... Twardowskiego i co jeszcze?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.