Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polubiłam prasowanie...

... po zakupie żelazka parowego.
«13

Komentarz

  • a ja wlasnie podbiłam wątek "suszenie mnie przytłacza" :P
  • mozna tez wlewac pachnaca wode i ubrania beda pachnace to juz wogole moze sie poprzewracac ..
  • ja kocham prasować od zawsze
  • @Agnieszka - dokładnie.
    Raz na jakiś czas wyrzucam ich na spacer z tatą, rozkładam deskę, włączam film, biorę coś dobrego do picia i przegryzania i mogę prasować całe sterty :-)
  • weszłam, żeby zobaczyć komu terapia potrzebna?;-)
  • Ja mam tak samo!
    Uwielbiam prasowac.

    Cos do picia,dobry film(lub serial) i taaaadaaam!.

    Ps. Ale tez mam parowe :)
  • mnie się zmienia :)
    kiedyś bardzo nie lubiłam
    dziś w sumie mnie relaksuje ;-)
  • Ja mam Philips Azur - jak dla mnie jest wystarczające, lepszego mi nie potrzeba
  • Ja mam stację parową, sporo zainwestowałam, ale niestety ciągle to samo nie prasuje...szkoda...

    Mam u siebiechyba z 15 pralek suchych ciuchów do prasowania. Kto chetny?
    :)
  • możemy zrobić wymiankę - zabierz moje dzieciaki na cały dzień a w zamian przywieź pranie :-)
  • Dobra:) Będę miała wewnętrzne poczucie dobrze wykorzystanego czasu:)
  • czyli jest jeszcze dla mnie szansa? :-?
  • Nie mam czego prasować, więc nie prasuję.
  • ja też chce żelazko parowe .... :((
  • Ale mówicie o tym żelazko ze stacją parową?
  • a czym się różni takie żelazko od zwyklaka?
  • Mój mąż uwielbia prasować.

    :) :) :)
  • Ze stacją parową od zwykłego? MA tęęęęęęęęę mooooooooooooc, ma tę moooooooooc!
  • brzmi jakby w tej parze było cos mocniejszego :P Nawdychałas sie i prosze jak przekonująco brzmisz:)
  • a czym się różni takie żelazko od zwyklaka?
    ----------------
    1.nie przypala
    2. wszystko prasuje - wyprasowałam skutecznie marynarkę
  • hahaha człowiekowi się humor na noc poprawia jak się tak Was poczyta... :-bd
  • Ja nie lubuję się w prasowaniu bo jest to czynność, którą jak się wykona na 95% to liczy się jak 0%. Sama czynność nie jest przykra, aczkolwiek znam przyjemniejsze, ale to, że trzeba zrobić starannie od A do Z mnie zniechęca. Szczególnie duże obrusy.
  • O tak. Podzielam zachwyt. Pożyczyłam ostatnio taki od sąsiada, KTÓRY TO SAM PRASUJE WSZYSTKO W DOMU ;), ale na własność jeszcze nie mam :(
  • przeczytałam, że sąsiada pożyczyłaś :D
  • a jaki typ zakupiłaś? właśnie oferty przeglądam i można korby dostać. pomóżcie w wyborze :)
  • A może ten sąsiad był jako wyposażenie dodatkowe ;) I dlatego @annabe podziela zachwyt :D Miło popatrzeć jak inni prasują ;;)
  • Moja sąsiadka ma stacje parową z lidla i jest bardzo zadowolona.
  • Ja przy prasowaniu oglądam tylko jakieś lekkie filmy, albo takie które już widziałam, np. Ranczo :-)
    Nie ma opcji, żebym nowy film oglądała przy desce, nie mam aż tak podzielnej uwagi

    Nowy koniecznie z mężem, tak jak ostatnio "Praktykanta" ;-)

    Ale przy prasowaniu musi mi coś brzęczeć i już
  • @iza, w lidlu kupiłam, bo była tania 350 zł, 3 lata gwarancji.

    Moje żelazko stale było przypalone, a prasowałam sporadycznie, tylko rzeczy wyjściowe przed wyjściem. Używałam sztyftu do czyszczenia, strasznie śmierdzi, powiedziałam "dość", gdy u znajomych zobaczyłam żelazko parowe. Trzeba było tez kupić nową deskę. Mąż mi kupił na OLX-ie za 40 zł.
  • To wszystko były prezenty na gwiazdkę :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.