Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

aliexpress. ktoś kupował? ??

Czy ktoś zamawial coś z tego chińskiego portalu? ??? Podobno doliczaja cło itp. I jaka jest jakość tych towarów? Ładnie na zdjęciu wyglądają ale.....no właśnie.
«134

Komentarz

  • Ja dużo kupuje. Moje koleżanki również. Clo mogą doliczyc jak sie ma pecha i generalnie jak cos drogiego idzie. Clo to plus 23% wartości paczki. Jakościowo cudów nie ma ale nie ma tez zalamki. Ja głównie zamawiam sukienki dla córki i jak za ta cenę jestem bardzo zadowolona. Jakość takie pepco plus. Zamawiam tez srebro (bizuterie- i tutaj stosunek jakosc do ceny genialny. Moje koleżanki zamawiamy dla siebie kurtki i tez ok. Mam tez lalki elsa i Anna pluszowe. Super. Generalnie zamawiam tanie rzeczy wiec nawet ryzykując ze cos będzie nie takie to nie będzie żal. Warto czytać tez komentarze o produkcie. No i dla dorosłych sprawdzać rozmiary bo jak soe jest troche grubszym to często rękawy okazują soe wąskie. Aaaaa i mam jeszcze zegarek, tez ok ale widac ze to nie firmowy sprzęt.
  • Mój mąż duzo zamawia( część dla siebie, część dla kolegów).
    Zdarzyło się, ze nie był zadowolony z jakości, ale bardzo rzadko.
    Głownie zamawia obudowy do telefonów, ciuchy, części do rowerów. Teraz poprosiłam o gumki i spinki do włosów dla Jagody.
    Zamawiał też szybki do telefonu.
    Cła nigdy nie płacił( ma konto od 3 lat).
  • A jak długo trzeba czekać na zakupiony towar? ???
  • Najszybciej miałam po 15, najwolniej 2 miesiące. Trzeba patrzeć czy jest air wtedy szybciej. Te co statkiem to właśnie z 2 miechy idą.
  • To są te same rzeczy, które kupujemy w Polsce
  • Tola, zabawki to nic. Tam jest wszystko, ubrania, buty, bizuteria. I tak jak MamaMika pisze to jest to co kupujemy. Wszystkie hand m, nike i inne firmy. Jak dobrze poszukasz ti znajdziesz większość rzeczy z obecnej kolekcji hm.
  • Pyszna ta herbata, u manny piłam
  • Podawajcie w ogole linki.
    Wtedy są już namiary jakieś na sprawdzonego sprzedawcę
    Bo ja sie zabieram za Ali jak za jeza ;)
  • jesli ktos cos kupowal i jest zadowolony ze sprzedawcy , to dajcie linka .
    Dzięki
  • Kupujemy rozne rzeczy, choc czesto, aia do telefonow, nasiniebardzoczestotelefroslin do akwarium, filtr i inne drobiazgi. Teraz czekam na etui do telefonu i mi sie dluzy :) Generalnie jak za ta kase jestesmy zadowoleni.
  • Wybaczcie, alem zielona jako ta herbata. Jak za to się płaci się w obcej walucie? Przelewem da się? Czy przewaluowanie nieopłacalne?
  • Przelewem wedle jakiegoś tam kursu. Pewnie nie jakos super korzystny ale w moim wypadku przy tak niskich kwotach noe robi. Roznice to z reguły 10-15 gr na dolarze
  • Mozna karta jezeli obsluguje platnosci inernrtowe.
  • Muszę się pochwalić. Przesyłka z Chin alliexpres zamówiona 11 lutego. Dziś dotarła do mnie!
  • Obudowa do kluczyków samochodowych. Mała paczka. Może dlatego tak szybko
  • Ostatnio szybko przychodzą
  • My zamówiliśmy gumeczkami i spinki dla Jagody.
    Przyszły takie jak w Pepco
  • @MamaMika a jak płacicie ?
  • Płaciłam kartą.
  • Quintana.
    Tomek płaci jakąś kartą
  • @Elunia a wiesz kiedy wchodzi ten podatek? Coś o tym słyszałam, ale myślałam, że to jeszcze jakieś odległe plany...
  • Są strony i blogi
    "Aliexpress real foto"
    Na facebooku są grupy
    Ludzie wstawiają linki do sprawdzonych produktów
  • Ja kupowałem raz małe części elektroniczne. czekałem ponad miesiac ale sie opłacało, bo w Polsce zapłaciłbym 100 razy więcej (tak, takie było przebicie)

    tak co do tematu: http://aliholik.pl/
  • Ja place na Ali normalnie z konta internetowego wbk. Mam dużo fajnych rzeczy dla mojej malej. Sukienki, zabawki. Za 30% polskiej ceny.
  • Teraz czekam na sukienki dla Barbie bo wychodzily po 1,2,zl
  • Dzięki. Ją zapłaciłam przelewem i przyszły mi jakieś kody do wprowadzenia. Nie wiem. Jeszcze nie próbowałam co z tym dalej robić. No zobaczymy.
  • Założyłam wczoraj konto na Alie
    Kupiłam majtki :)) do kostiumu kąpielowego
    Dziś "ide" kupić kostium kąpielowy
    Za majty zapłaciłam 10,21 zł
    Kostium juz droższy ;) całe 17 $
    Ale wiecie, dolar spada ;)
    Ze u to jeszcze jak na Allegro szybciej przychodziło do domu :)) byłoby super!!!
  • I klapa, chce zapłacić kodem za towar atu się okazuje ,że zmiana kursu dolara nastąpiła i kwota którą zapłaciłam na konto pośrednika jest inna niz dzisiejsza. Kody się nie zgadzają i nie mogę dokończyć transakcji. Kasę wzięli i niby do miesiąca mają zwrócić jeśli transakcja nie była potwierdzana przez sprzedawcę. Tylko biorą 2zł za transakcję.






Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.