Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaproszenie na rekolekcje Porod moze byc piekny

rekolekcje dla kobiet
PORÓD może być piękny!

Miejsce:centrum Polski,
Dom Rekolekcyjny"Sercówka",
Wierzchyk/Koluszek
Termin:26-28lutego2016r.

Przyjedź na rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego dla kobiet i uwolnij się!

>przeżyłaś cesarskie cięcie?
>miałaś trudny poród?
>masz wrażenie,że coś Ci zabrano?
>nie czujesz się do końca mamą?
>marzysz o tym, by rodzić naturalnie...?

Zgloszenia i szczegoly
fundacjafilome@gmail.com

Moza przyjechcac z dzieckiem do roku.

Komentarz

  • Ostatnie zdanie "Można przyjechać z dzieckiem do roku", jak dla mnie, podważa profesjonalizm osób prowadzących te rekolekcje. Bo co ma zrobić mama, która karmi piersią dziecko np. półtoraroczne?
  • Żadne z moich dzieci, dopóki były karmione przeze mnie, nie dałoby się bez wielkiej tragedii zostawić na trzy dni.
  • edytowano styczeń 2016
    Prowadzące polecały odciągnąć mleko dla starszego.
    Moje dzieci dawały się na weekend zostawić z tatą nawet bez mleka.
    A mysle że dużo trudniej uczestniczy się z dzieckiem wchodzącym za którym trzeba biegać. Takie jest moje doświadczenie.
    Ja swego czasu wyjechalam na rekolekcje dla kobiet z mężem żeby się maluchem opiekował a ją tylko karmilam.
  • Ale biegać trzeba i za raczkującym.
  • A tak naprawdę myślę, że po prostu trzeba się dogadać z prowadzącymi.

    A ogranianiczenie uczestnictwa z dzieckiem do roku na wielu warsztatach, spotkaniach itp widziałam już bardzo wiele razy, więc mnie nie dziwi.
  • Przepraszam, chciałabym tylko sprostować, że do Dworku można tylko z dzieckiem w wieku do 6 miesięcy, ale rekolekcje w Dworku nie nazywają się "Poród może być piękny", nie są ofertą skierowaną TYLKO dla mam.
    Moim zdaniem to robi różnicę.
    Na reko w Dworku jeżdżą różne panie - takie które nie mają dzieci też - i niekoniecznie byłoby im łatwo skupić się w obecności małych dzieci. Tylko o to chodzi - o skupienie ogółu uczestniczek - rekolekcje odbywają się w ciszy i tam jest tak cicho, że odgłosy dziecka - takiego starszego - przerywają tę ciszę bardzo mocno.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.