Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orgowe pogadanki o wszystkim.

178101213136

Komentarz

  • Pisząc dodatkowe porcje, mialam na myśli, COŚ co by sprawilo, aby jeszcze MNIEJ bolalo... A w sumie, to może będzie lepiej przy 3cc , tak jak dziewczyny wyżej pisaly i taką mam nadzieję,że tak bedzie:) Dziękuję za podtrzymanie na duchu i rady. Pozdrowienia dla wszystkich :)
  • no to mamy 21 pierwszy dzien wiosny i tak 1 ma sie ubrac cale na pomaranczowo 2 rozowo 3 czerwono a 4 jeszcze nie powiedzialo za to stwierdzil ze nie chce isc do szkoly bo lekcje koncza o 11.30
  • Moi się nie ubierali na kolorowo jak był dzień marchwi czy inne takie. Czerwone by mieli ale żółtego stroju nie mamy.
  • to też był przyczynek do ED - w regulaminie oceniania zachowania stało, że za te głupie stroje dodatkowe punkty do oceny z zachowania dają :ar!
  • tu klasj J na pomaranczowo klasa M na rozowo klasa A na czerwono a u D nie wiem na walentynki na mikolajki dzien ziemi tez na konkretny kolor maja sie ubierac
  • Nigdy nie było u nas przymusu przebieranek @-)
    Prócz of kors konieczności przebieranki domprzedstawienia, no ale tu tez jak sie zgłosił na ochotnika a nie ze przymus
  • dzien wagarowicza dla tego te przebieranki zeby nie zwiewaki z lekcji
  • Aniaa w moim szpitalu dawali tabletki na życzenie: przestaje działać to prosisz o następną żeby ból utrzymać na niskim poziomie. I do wyboru chyba dwa rodzaje najpierw ketonal a potem albo diklofenak albo paracetamol chyba czy pyralgina nie pamiętam. Może lepszy eefekt da przyjmowanie raz jedno raz drugie to jakoś się to działanie uzupełnia nakłada. Wcale nie myślałam czy to przenika do mleka. PrZystawiałam od początku bo chciałam rozkręcac laktacje. Powiedzieli ze można karmić przy tych lekach. A wiadomo jak masz rozciety brzuch to musisz coś na ból przyjmować choć kilka dni.
  • Pracowity dzień miałam,teraz palmę kończę na jutro.
  • Macie Kobietki jakieś sprawdzone sklepy internetowe ,sprzedawców na all z dziecięcym obuwiem? nie mam kiedy jechać że starszakiem,a w okolicznych sklepach nic nie ma .Szukamy prostych butów na wiosnę,takich najzwyklejszych ,nic wyszukanego.
  • Ja kupilam na decathlon za 39 dziś przyszły. Dostawa darmowa. Dzieci bardzo zadowolone koniecznie musiały sprawdzić na dworze jak się w nich jeździ na rowerach :-)
  • dzisiejszy dzień u mnie to powinien się nazywać - czekajnik nie wtorek
  • To u mnie same czekajniki.... ;)
  • dzieki za pocieszenie
  • Nie wiem czy pocieszałam
    Kazdy ma swoje czekajniki :)
  • u mnie dzis caly taki dzien powinnam byc gdzie indziej ale nie pan kurier dopiero przyjechal listonosz od wczoraj jedzie mam podpisac odebrana przesylke kiedy koza wzdrowieje tez czekam kiedy przestanie padac itd itd
  • Jedziemy przedświątecznie na cmentarz do Kazimierza Dolnego. Pogoda przepiękna :)
  • padaaa od wczoraj ciurkiem na dobre nie padalo w niedziele i pol poniedzialku a tak co dzien mniej lub wiecej plakac bende suszyc prania znowu nie ma gdzie
  • Odpaliłam rower.W końcu słońce!
  • ja juz dawno odpalilam rower a wczoraj dzis u nas cudna pogoda
  • to nowa pierz ile pralka da rady żeby wyschło, bo niedługo znowu deszcz będzie :D
  • piore drugi dzien z koleji,jedno zdejmuje nastepne wieszam
  • juz znowu klekotac pralka zaczyna
  • Nie moge znalezc watku o PITach, wiec spytam tu. Musze zlozyc korekte pita, czy okres 30 dni do wyplaty bedzie liczony od dnia korekty, czy liczy sie od pierwszego zlozenia pita?
  • Od korekty.
  • @kika0 podziekuj ;;)
  • edytowano kwiecień 2016
    Wrrrrrrrrr. pobulgotam sobie ze złości.
    W maju mamy komunię pierwszego. Wczoraj zaprosiliśmy moich rodziców, a właśnie wyszła obrażona moja mama. Przyszła z listą pytań, kto, gdzie, u kogo i tak dalej. Nawet o kolor obrusów pytała.I oczywiście nie taki jak ma być. A my robimy komunię i decyzję podejmuję ja z mężem. Przykro mi jak nie wiem co, że nie potrafi odpuścić. Dostali z Tatą zaproszenie, a resztą zajmiemy się my.

  • Współczuję.
    I zastanawiam się czemu jest tak dużo osób, które usiłują podporządkować sobie innych.
    Nie wiem jaka jest Twoja mama, @kiwi , ale ... ja znam dość sporo osób, które nie poprzestaną na wyrażeniu swojej opinii na jakiś temat, tylko na siłę starają się osiągnąć swoje cele nawet tam, gdzie w zasadzie nie powinni mieć nic do gadania.
    Tacy tyrani bez szacunku dla wolności innego człowieka.
    Brrrr.
  • @Jadwiga, to macie intensywny czas przed sobą!
    @Ida, dokładnie taka jest moja mama. Choćby dla zasady, ale musi mieć inne zdanie.
  • @Malgorzata - nigdy nie spełniałam wymagań rodziców, ale nauczyłam się z tym żyć. I staram się moje dzieci wychowywać inaczej.
    A opinie - Twoje dzieci coś już mówią ? ;) (żart)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.