Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Najlepsze książki o macierzyństwie:)

Jestem zachwycona książką Jaymie Stuart Wolfe "Czekając na cud". W podtytule skierowana dla matek w stanie błogosławionym i ich najbliższych. Nie mam pojęcia dlaczego do tej pory jej nie przeczytałam. Straszne zaniedbanie. "Czekając na cud" to wspaniała lektura pod każdym względem - duchowym, praktycznym - no każdym:)
Autorka jest absolwentką Harvardu, matką dziewięciorga dzieci, która w 1983 roku wstąpiła do Kościoła katolickiego. Polecam z całego serca.

Komentarz

  • http://www.gandalf.com.pl/b/czekajac-na-cud/

    To ta - oczywiście już niedostępna, ale mam nadzieję, że już dawno ją przeczytałyście.
  • Tak!
    Czytałam daaaaawno. Zreszta nie jrden raz.
    Nawet obszerne fragmenty tu na forum wklejałam.
  • Tak!
    Czytałam daaaaawno. Zreszta nie jrden raz.
    Nawet obszerne fragmenty tu na forum wklejałam.
  • up
    Jeszcze coś dla matek oczekujących?
    Irena Chołuj, listy Zelii Martin
  • Na mnie wielkie wrazenie zrobila "Zdesperowana".
    http://bonito.pl/k-90410185-zdesperowana
    Polecam tez "Mama- najlepszy zawod swiata" Jill Savage
  • edytowano styczeń 2016
    Ja tez polecam Zdesperowana
    i bardzo kobieca Urzekajaca
    chyba obydwie pisane przez protestantki, z licznymi odwolaniami do Biblii i Jezusa


    E: Urzekajaca jest wlasciwie raczej o kobiecosci, nie macierzynstwie, ale warto przeczytac, wiec nie kasuje
  • Listy Zelii są piękne!
    Ja lubię "Filiżankę herbaty" Danielle Bean i " Jak dobrze być mamą" tej samej autorki ( matki chyba 8ki, katoliczki). Lekkie i na temat ;)
  • "Balsam dla duszy przyszłej matki"
    "Osiołek Łukaszka" Hanny Swięcickiej
  • Ja polecam bardzo "Dziecko Pokuty". Świetna książka o tym, jak dziewczyna podejmuje się urodzić dziecko z gwałtu.
  • Czytalam, swietna ksiazka. Od tej ksiazki zaczela sie moja fascynacja wspolczesnymi powiesciami tej autorki. Ale najwieksze chyba wrazenie zrobila na mnie " Chata w dolinie"(wydana niedawno pod innym tytulem "Potega milosci") - najpiekniejsza ksiazka o milosci, jaka czytalam. Autorka - Francine Rivers.
  • O tak! "Potega miłości".
    Jest jeszcze "Potega marzeń" i "Potęga nadziei". Ale jeszcze nie czytałam.
    "Dziecko pokuty" czytałam wieki temu. Bardzo ni sie podobała.
  • Dla mnie najlepsze są wpisy na orgu ,zwłaszcza rodziców licznych i najlepiej częściowo przynajmniej już dorosłych dzieci. Nic lepszego nie czytałam .
  • edytowano sierpień 2016
    @Yucami Ja mam. Mogłabym pożyczyć. Bo wolałabym nie sprzedawać i dla córek zostawić.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.