Mama i trojaczki :-)

«13

Komentarz

• ma kobieta nerwy ;)

chociaż ja już przy pierwszym zrezygnowałam z łóżka (na rzecz materaca) i z pajaców na rzecz piżam, szybciej, bezpieczniej i spokojniej.
  • Rewelacja :D
  • Nigdy Noe miałam takiej sceny z życia przy czworaczkach.
  • Nie no, tak na łóżku? Toż te dzieci parę razy prawie spadły. X_X
    Zdecydowanie wolałbym działać na podłodze i chyba przeprosiłabym się z kojcem.
    Ale i tak niezła jest ta mamusia :)
  • Zasłabłam.
  • edytowano luty 2016
    Jedno "duże" gorsze niż 3 małe =))
    Zobaczyłabym chętnie, jak je ogarnia, gdy trojaczki są w dzikim wieku Toddlera ;))
  • Podziwiam. I właśnie dlatego nie chciałabym mieć dzieci z małą różnicą wieku.
  • @Tola , a ja sie ciesze , że mam....teraz spokoj i luz blues. Dzieci same sie bawią, same jedno drugiego pilnują, w jednej klasie są i nie musze wydzwaniac po lekcje jak jedno czy dwoje chore w domu. No ....same plusy. Tylko nie dziedziczą ciuchow po sobie.
  • trojaczków nie miałam ale trójkę rok po roku i owszem. Z tego dwójka na tym samym poziomie rozwojowym :) Ba, nawet czwórkę :D
    da się. Ino logistykę trzeba mieć.
  • Wszystko ma plusy i minusy, co kto lubi. Tak patrząc z boku na rodziny znajomych z dziećmi z małą lub większą rożnicą wieku widzę, że jedno jest niezależne: zawsze się o coś pokłócą :) Tak, logistyka to podstawa. Fajnie ktoś tu kiedyś pisał, że nawet na wolne dni nawet ma konkretny plan dnia i stara się go trzymać.
  • @Quintana masz czworaczki! Wow super! Gratuluje! to niesamowite :) Myslalam ze takie rzeczy tylko w telewizji :)
  • Ta scena to chyba do filmiku. To starsze rzeczywiście bardziej ruchliwe niż młodsza trójka razem wzięta :D
    @Quintana, teraz to masz ogarnięte, ale jak małe były, to chyba niezły sajgon miałaś. Podziwiam! Ja bym bliźniąt nie ogarnęła...
  • Świetne. Usmialam się
    Ale byłoby to prostsze o wiele jak pisze Uja. Na podłodze i jeszcze z kojcem.
  • O kurczę, ciekawe, ile ta mama spaliła kalorii przy takim jednym ubieraniu :)
  • Ja polecam tę stronę z Instagrama linkowaną przez @Ursa. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
  • Piżamy na zamek. Proste.
  • a zamek na plecach, inaczej otworzy i ucieknie!
    Podziękowali 1Cart&Pud
  • Zdjęcia z Istagrama cudne :x Ale nie do końca rozumiem różnicę wieku między dziećmi. Najmłodsze są są trojaczki, a starsza trójka różni się trochę "rozmiarem", choć jest do siebie bardzo podobna.
  • X_X X_X
    Od patrzenia mi słabo
    Spodenki dresowe tshirt i gotowe u mnie
  • spać na zamku? ała.
  • edytowano luty 2016
    No proste-starsze maja 3,2,1 i niemowlaki-trojaczki. Pani zachodzila w ciaze tuz po pologu najpewniej.
  • Dlatego łóżko w sypialni jednym bokiem zawsze miałam dosunięte do ściany - na tym etapie. ;)
  • Czekajcie, czekajcie,
    Kto mi mówił że nie miałabym gigantycznej gromadki do 40stki gdybym nie zabiegała o jej brak? ;)
    A tu proszę, 6 dzieci w 4 lata :)
  • Tak, @Silesia, ten model rodziny jest niezwykle popularny.
    Co druga tak ma. Na pewno na Ciebie by trafiło.
  • nawet z "lajtowymi" różnicami po 2-3 lata jak się pierwsze urodzi matce 25-letniej, to do 40 może 5-6 urodzić ;)
  • eh normalnie musze robic dzieciom wiecej zdjec :P
    Super sa te dzieciaki :P
    ale przeciez moje tez, a tylu pieknych zdjec nie mam. ;/
  • Ale to ciężkie
  • Oj tam, przyznaj @Silesia że zazdrościsz - za jednym zamachem (jedną ciążą z jej dolegliwościami ) od razu troje dzieci. A nie tak z każdym osobno się bujać 9 miesięcy i znosić to wszystko :P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.