Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mama i trojaczki :-)

2»

Komentarz

  • to nie na moje ciążowe nerwy X_X
  • ja mam na co dzień do przebierania troje (łącznie z pieluchami jeszcze) i tak to nie wygląda, zwykle zajmuję się jednym a reszta się bawi
  • pan ma już przewrócone pajacyki i na zamek to ma łatwiej :P

    ale nadal nie rozumiem po co ich wszystkich trzymać na łóżku skoro jest podłoga?
  • Ja bym wrzuciła wszystkie do łóżeczko i pojedynczo :)

    Na podłodze trzeba liczyć się że niedopilnowany maluch zapoluje na kota :)
    A potem trzeba wybierać sierść z małego bezzębnego uśmieszku ;)
  • Kot sobie da radę. Gorzej, jak dziecię zapoluje na pluszaka. Mój pierworodny wyrwał bezzębnymi dziąsłami tyle kłaków z pluszowego misia, że o mało co się nie zadławił. A ja spokojnie obiad gotowałam, spokojna, że mały w kojcu misiem się bawi :D
  • Albo jak zje w miedzyczasie klej i kredki.
  • Mam wrażenie, że tata to robił jakoś mniej nerwowo :)

    Ale też nie kumam po co na łóżku
  • Jak nie dodajesz sobie roboty, to jesteś wyrodną matką.

    Wracam pamięcią wstecz 13 lat, bo tyle ma moje najstarsze dziecko, i wciąż nie wiem, co miała teściowa na myśli, pytając o pościel do wózka.
    Wózka używałam przy 1 (bez pościeli), przy kolejnych tylko spacerówki, tak od około roku, bo wcześniej w chuście chodzili. I znakomicie sprawdzały mi się kocyki polarowe, które nawet ubrudzone butami, szybko się piorą i schną.

    Ale ta pościel mnie nurtuje. Jaka ona miałaby być? Biała? Koronkowa? #:-S
  • edytowano luty 2016
    Moze i koronkowa. Widzialam taka podusie(biala, koronkowa), w stylu jak do chrztu wozku. Ale teraz to juz sie rzadziej spotyka chyba. U nas 1 dziecko w chuscie trzymane a drugie glownie w spiworze i w foteliku samochodowym. Musialam tez wozic w glebokim wozku ale pewnie rzadko bo glownie pamietam ten fotelik z adapterami. Wtedy sie nie prezyl. Chociaz obiektywnie to chyba malo zdrowe , ale co zrobic.
  • edytowano luty 2016
    Oglądamy sobie z córką te filmiki ku pokrzepieniu jak wydaje się nam trudno z naszą dwójką maluchow ( jeden 2,5 roku, drugi 4 miesiące) ;))
  • a tak se podbije ;))
  • Tak se ;))
  • Ciekawa jestem jak to unieranie u @MAFJa wygląda??? :p

  • No uciekają.. Przy ubieraniu..:-)  na podłodze przebieramy
  • edytowano styczeń 2018
  • Mąż mi pokazywał wczoraj. Nasi to chłopcy. Leja się płaska dłonią po głowach. I ciągną za wlosy
  • Prawdziwi chłopcy  :D
  • @MAFJa popełnij jakiś filmik z małymi fajterami:) moja 1,4  roku też leje ale trójkę starszych:) 
    Ciekawe w ogóle dla mnie relacje między braciszkami. Rewelacyjni muszą być:)

    U nas była w przedszkolu mama trojaczków chłopaków, nie mogłam się nadziwić (jak jeszcze nie wiedziałam  o 3 synków) dlaczego ona tak się przytula do Pana woźnego, a ona już z hałasu i gwaru wytrzymać nie mogła. W ogóle w okolicy z 3 trójki są.

  • Ale jak to sie przytulala? Po co?
    Podziękowali 1MAFJa
  • A co na to jej mąż!?  ;)
    Podziękowali 1madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.