Martynka już na świecie. :)

1246754

Komentarz

• edytowano marzec 2016
    Jutro być może coś się ruszy, coś się rozstrzygnie...
    Stresujące jest takie czekanie, fajnie byłoby jakby jutro był finisz.
    @Silesia, jak tam, humor dopisuje ? :bz X_X

edit: nie bij
  • @Ojejuju a to Twoje pierwsze wnuczę? :) (Przepraszam, jeśli coś pokręciłam)
    Silesia +
  • Tak ! :x
  • Mamą przejmuje się chyba bardziej niż ja :D
    Mam tylko badziewne skurcze.
    Czuje że nie mogę urodzić dopóki nie wyszoruje tej kołyski (wczoraj po sprzątaniu niechcący wpadł mi do niej talerz z jedzeniem)
    A nie mogę wyszorować bo za mocno zakręciłam budkę i nie da się zdjąć materiału :-t
  • Z tą kołyską, to może być dobry trop.
    Jak spodziewałam się piątego dziecka, nie miałam łóżeczka, głównie dlatego że standardowe nie mieściło się w naszym maciupkim pokoiku. Pomyślałam, że noworodek może sobie leżeć w gondoli od wózka, a potem się zobaczy. Więc łóżeczka nie było, a mały zwlekał z przyjściem na świat.
    Odwiedziłam znajomych, którzy akurat wsiadali do samochodu -jechali do swoich znajomych, którzy zaprosili ich na morele, które bardzo obrodziły. Zabrałam się z nimi, bo morele przemówiły mi do wyobraźni =P~
    w domu tych znajomych - znajomych zobaczyłam niewielkie wiklinowe łóżeczko - na oko idealnie pasujące do naszego metrażu. Pani domu powiedziała, że najmłodsze dziecko dawno już z niego wyrosło i teraz służy do składowania prania... Zgodziła się oddać mi to łóżeczko ( widac bała się myszy ;) ).
    Wyszorowałam, oblekłam wyprasowane powłoczki , jak było gotowe padłam zmęczona na łóżko. Wstałam dwadzieścia minut później, bo wody odeszły.
    Widać Kuba nie chciał się urodzić, bo nie miał łóżeczka naszykowanego.
    Podziękowali 1manatta
  • Aż się łezka w oku kręci. 4,5 roku temu Olesia tu na forum na pierwsza wnuczkę czekała;)

Silesia, macie kogos kto Wam tam pomoże, ogarnie za Ciebie i się Tobą zaopiekuje po porodzie?

+++
  • @Silesia zazdrość! :D moja mama w terminie mojego porodu jedzie na wakacje ;) ale to jej 21. wnuczę będzie, więc raczej no stress:D
    Ale miło się patrzy jak się mama Tobą przejmuje :x
  • 21???????
    Wow!
  • Trzymaj się @Silesia !
  • Mój J ma wolnego 9 dni od wczoraj licząc.
    Wyczyściłam kołyskę :)
    Dzięki wszystkim! :-h
  • nie ma za co ,+
  • No to do dzieła!

Martynko - czekamy :D
  • Moja średnia nie chciała się urodzić, dopóki nie było łóżeczko w domu.
  • Martynka, hop, hop, my tu juz na foty czekamy!!!!
    +++
  • Łeeeeee
    Znaczy nadal w tym korytarzu stoi i czeka. A juz myślałam, że weszla. Znaczy wyszła.
    Powodzenia
  • Co tam, jak tam? :)
  • Ponieważ mam "obiecujące skurcze" i trochę rozwarcie to zaczną od przekłucia pęcherza. Jutro o 8.
  • Martynka, wyjdź sama, co będą Ci narzucać ;)

+
  • Martynko czekamy +
  • Dawaj Dzidzia
  • Do dzieła Dziewczyny
    +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.