Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Geopolityka a kampania antypolska - Jacek Bartosiak i Witold Jurasz

edytowano marzec 2016 w Polityka
ttps://www.youtube.com/watch?v=psmgzcVq1Mw

Komentarz

  • Przepraszam Pioszo, ale pana Jurasza, który lobbuje na rzecz uznania gender i homomałżeństw nie będziemy promować. Jeżeli ktoś chce obejrzeć film, to niech skopiuje link i doda "h" na początku.
  • edytowano marzec 2016
    ok, choć to lobbowanie, na moje oko, wzmacnia siłę przekazu, pokazuje w co jesteśmy wpychani, jaka jest cena tego cyrografu.
  • Jak pisałem w innym wątku szwedzcy "konserwatyści" proponują już "number neutral marriage" oraz kazirodztwo i nekrofilię. Sam nie wiem czy to głupota czy prowokacja?
  • ale Jacek Bartosiak jest świetny!
  • edytowano marzec 2016
    ale Jacek Bartosiak jest świetny!

    no, mówi, jak jest:

    tzn. że sojusz z USA jest pozorny, daje korzyści tylko dla USA, że mogą nas sprzedać w każdej chwili, i to dwóm lub trzem kupcom (wtręt o "żelu" uważam za chciejstwo, trudność częstą wśród ludzi młodych, do przyjęcia, że są cele podskórne, ukryte).
    Cała reszta wywodu opiera się na aksjomatach - o demokracji, o "złej Rosji" i utożsamianiu Rosji z Sowietami.
    Jeśli te aksjomaty zakwestionujemy, to sprawy stają się proste.
    Najlepszym dla nas sojuszem jest sojusz z Rosją (biorąc w nawias reakcję USA - np. Majdan lub Serbia).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.