Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

łóżka piętrowe, pomożecie wybrać?

2

Komentarz

  • Dzięki. Rozważam jeszcze wyciągane spod spodu. Mamy już takie jedno, tylko wtedy trzeba mieć miejsce na rozłożenie. Zaczynam myśleć o meblowaniu pokoi, bo musimy dzieci poprzenosić. Rozdzielamy chłopców i dziewczynki. Nie jest łatwo, bo duże różnice wieku są :( dziewczynki: 11, 7, 4, a chłopcy: 13, 5, 1). Roczniak na razie zostaje z nami, ale musimy już teraz mieć dla niego miejscówkę w męskiej bazie :) Pokoje duże (20 mkw), ale ze skosami :(
  • @Joanna, 90x200cm to nie jest głupi pomysł, przyda się na przyszłość, materac jak znalazł np. dla gościa.
    @AB, Jak się buja to trzeba dorobić krzyżaki z listewek.
  • @tymka - wygladają fajnie i praktycznie :)
  • powiedzcie mi tylko, długość materaca 160 to tak dla chłopa do jakiego wieku może starczyć? 10lat?
  • jak drobny to tak. naszemu najstarszemu (11l) jeszcze nie wydłużamy łóżka do dorosłego rozmiau, ma dużo miejsca by się wygodnie wyspać :)
  • Dodam, że futony się sprawdzają już chyba 2 rok, czy nawet dłużej. Drogie to było, ale jest praktyczne. Niestety lubią wywieszanie na słońcu, a to wiadomo, ciężko o słońce.
  • Mamy piętrowe z ikei.

    Słaba konstrukcja. Tylko dla małych dzieci.


    Mówię nie.
    Podziękowali 1mamaw
  • Isako powiedział(a):
    Mamy piętrowe z ikei.

    Słaba konstrukcja. Tylko dla małych dzieci.


    Mówię nie.
    Dzięki, że napisałaś, bo właśnie zastanawiałam się nad wytrzymałością tego łóżka, bo na str ikea znalazłam w opisie ze tylko do 100 kg. W takim razie odpada.
    Podziękowali 1Isako
  • Firma Piętrus z Grzybna, bardzo polecam. Mamy 3 łóżka tej firmy od 15 lat. Dobrze nam służą dla kolejnych dzieci. 
    Podziękowali 1mamaw
  • Isako powiedział(a):
    Mamy piętrowe z ikei.

    Słaba konstrukcja. Tylko dla małych dzieci.


    Mówię nie.
    @Isako a z Ikea macie drewniane, czy metalowe?
    Podziękowali 1Isako
  • Teraz sie zastanawiam, czy obciazenie 100kg jest na calosc, czyli po 50 na lozko?
  • AN_3 powiedział(a):
    Stolarstwo Adam Nowak, do znalezienia na fb albo przez @mamaa dla okolic Poznania a pewnie i dalej :-) 

    a gdzie to stolarstwo dokładnie? jakies namiary na priv, mieszkam po zachodniej stronie miasta
  • Te barierki są śmieszne dla mnie. M pokazywał mi fajne rozwiązania tez już. Coś za rok dwa trza będzie kolowac
  • Ma razie potrzebuje2 materacy do łóżeczek przynajmniej 
  • mamuma powiedział(a):
    Teraz sie zastanawiam, czy obciazenie 100kg jest na calosc, czyli po 50 na lozko?
    Nie jest zaznaczone, ale jest to lozko przeznaczone do 12 lat tak napisali, więc przypuszczam ze po 50 kg na lozko, tak wazy młodzież
  • My mamy drewniane i osobiscie lezalam i na gornym i na dolnym. Dobrze, ze sama. Wydawalo mi sie, ze do 90kg bylo na kazdy poziom jak kupowalismy, a juz ze 4 lata je mamy.
  • Pisalam o metalowym pietrowym.
    Podziękowali 1mamuma
  • Ale w drewnianym obecnie te same parametry co w metalowych. Albo bylo kiedys inaczej, albo mi sie cos pomylilo.
  • mamuma powiedział(a):
    Isako powiedział(a):
    Mamy piętrowe z ikei.

    Słaba konstrukcja. Tylko dla małych dzieci.


    Mówię nie.
    @Isako a z Ikea macie drewniane, czy metalowe?
    Mamy drewniane. 
  • O wątas o piętrowych łóżkach...
    to może tu wrzucę -
    Mam do odsprzedania ramę piętrowego łóżka z Jyska - srebrne metalowe, użytkowane przez niecałe dwa lata. Sprzedajemy bo dziewczyny obecnie mają osobne pokoje i najmłodszej która obecnie użytkuje piętrusa marzy się "zwykłe" łóżko :0
    Cena 320 zł - z opcją osobistego odbioru w Krakowie.
    Mebel się rozkręca ale rama sama w sobie jest dość duża (do zwykłej osobówki nie wiem czy wejdzie). Drabinka może być z lewej i prawej strony.
    to jest to łóżko tylko srebrne:
    https://jysk.pl/sypialnia/lozka-pietr-rozkl/lozko-pietrowe-plovstrup-90x200-biale

    zdjęcia aktualne:


  • też mam do sprzedania - jedno białe metalowe (antresola z Ikei) oraz drewniane białe (też antresola). Czyli to sa góry łóżek, ale spore bo pod nie wchodzą pełnowymiarowe drugie łóżka lub biurka czy co tam chcecie.  Ale tylko w Warszawie lub okolica - może być z moim transportem. Oba są w dobrym stanie, to drewniane prawie nowe. Sprzedaję bo się przeprowadziliśmy i już nie potrzebne.
  • To z Jyska wyglada jakoś w miare solidnie?
  • @Prayboy a pokażesz zdjęcie drewnianego i cenę podasz? Znam delikwenta, któremu się takie marzy, choć dla mnie to trochę bez sensu pod łóżkiem lekcje odrabiać ;) Ale może jak zobaczę to zmienię zdanie.
  • I jeszcze wymiary zewnętrzne mebla @Prayboy.
  • Ula powiedział(a):
    To z Jyska wyglada jakoś w miare solidnie?
    Spały na nim dwie nastolatki - 13 i 15 lat :0
    i się nie rozpadło. Materace 90x200 pasują.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.