Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wrocławiu, jesteś gotowy na mój przyjazd?!

2456

Komentarz

  • pisałam o 4 osobach dwóch dorosłych i dwóch małych, otrzymałam cene 50 zł osoba, będę pisać czy nie da się taniej, bo tyle nie jestem w stanie zapłacić (choć mam świadomość, ze to fajne warunki w samym centrum)
  • kurcze wątek na ogólnej i nie chce pisać za dużo bo googiel działa, opiszę CI sytuacje na priv :)
  • Jak w Trzebnicy to mogę zaprosić do siebie dla czterech osób miejsca będę miała.
  • @uJa ja też ciekawa jestem:) w terminie lipcowym miejsc wolnych brak,może w związku z SDM
  • edytowano maj 2016
    @manna, przepraszam, przegapiłam jakoś Twój wpis. Chętnie sie spotkam, choć jak będzie z tym czasem w niedzielę jeszcze nie wiem. Rano konkurs, potem do kościoła, potem wyniki. A potem trzeba sie zbierać. Nie wiem jeszcze czy pociągiem czy samochodem. Od tego też wiele zależy.
  • edytowano maj 2016
    Dzięki za propozycję, ale akurat o 12 piszą jeśli dobrze pamiętam. Szkoda, że nie inna godzina .
  • A co to te Wrocławskie Dni Rodzinne i czy coś ciekawego dla przyjezdnych (poza lekcją o bryłach) z nich wynika?
  • Dzięki. Skonsultuję kiedy mozemy to wcisnąć w grafik. :)
  • @Lila do Hydropolis też rezerwacja, czy na bieżąco? Ciekawie wygląda.
  • To kiepsko, bo ich strona biletowa nie chce mi działać. Może z kompa będzie lepiej.
  • uJauJa
    edytowano czerwiec 2016
    Podbijam, za tydzień o tej porze będziemy się pakować i jechać do Wrocławia :)

    może ktoś ma ochotę na spotkanie w środę lub w czwartek !
    (mogę przywieźć sera :D )
  • uJa ja bym na frędzelki była chętna ze 3 kg.
    Będziesz miała czas odwiedzić Trzebnicę to serdecznie zapraszam.


  • A nocleg już masz bo chyba sama będę w domu więc...
  • Anula jedliśmy niedaleko rynku w barze mlecznym miś, milo tanio smacznie; )

    Alr najlepsze jedzenie jest u manny:d jaglanka z owocami czy ciasto z truskawkami niebo w gębie; ) muzeum Pana Tadeusza fajne i ma fajną cenę!
  • Póki co zdrowe; )
    Lilu mi też przykro ale przeciez jesienią widzimy się na parapetowce o @sylwunia to sobie odbijemy:d
    a i od nas okazalo się do Wrocławia całkiem blisko wiec się jeszcze kiedyś wprosimy; )
  • ja tez w misiu jadalam w czasie studiow ;-)
  • Anula kupiliscie bilety do zoo dzień wcześniej? Da sie tak? To byłby fajny pomysł! A do afrykarium też można, orientujesx się może? Fajnie, ze u sióstr były miejsca, dziewczyny zachwalaly, w terminie naszego pobytu były zajęte, taką info dostalismy . My za dwa tyg będziemy we Wrocławiu, niestety w weekend.
  • No, to PAN Bóg czuwał, żeby było wam wygodnie, super! Ile godz zwiedzaliście zoo? Co jeszcze zwiedzaliscie?
  • Brzmi super!:) w afrykarium tez byliscie?
    Obiad za 28 zł?! Zaraz zlokalizuje tego Misia :D
  • Ten ogród Japoński to taki se;) piękny musial być na początku czerwca jak kwitly azalie bo jest ich tam mnóstwo.
  • edytowano lipiec 2016
    Dwa dni będziemy raptem, to sobie ten ogród japoński podarujemy:)
    Szukam też przyzwoitych jadłodajni w Warszawie:) i jakiejś fajnej pizzerii. Ktoś coś?
  • Gdybym była jeszcze raz w zoo to o 9:00 przekroczyłabym bramki ;) i pobiegła na karmienie niedźwiedzi :D ( bo one mają taki wielki wybieg że bez karmienia nie da się ich chyba zobaczyć) a potem do Afrykarium.
    Zoo ma fajną aplikację na telefon i ona pokazuje o której godzinie jest karmienie zwierząt, pokazuje jaką trasę wybrać itd.
  • O, dzięki dziewczyny, takich praktycznych rad mi potrzeba! Jeśli cos wam się jeszcze przypomni to piszcie plis:) szkoda, że się terminami nie pokrylysmy, każda z innej strony Polski, byłaby okazja do krótkiej choćby kawy:)
  • My w zoo byliśmy 5 godzin, ale ostatnią dzieci przespały w wózku :D było gorąco więc przeszliśmy do fontann po drugiej stronie ulicy, gdzie się pochlapały w wodzie i tak naprawdę odpoczęły ;)
    Parking przy zoo polecam taki dalszy przy jakimś stadionie i parku dinozaurów, 10 zł za cały dzień, auto w cieniu pod dachem było ok.

    Krasnali zbyt wielu nie znaleźliśmy, muzeum Pana Tadeusza fajne ale dla starszych, w Panoramie Racławickiej trzeba rezerwować nam się nie udało wejść, fajny jest plac zabaw na Wyspie, tylko cały w guupich małych kamyczkach, nie warto iść w sandałach, ciągle wpadają do nich kamienie, a boso się nie da bo za bardzo kłują.

    Mojej starszej podobała się jeszcze uliczka ze zwierzątkami, na wieże widokowe nie chciała iść.
  • anula a jak z płatnością w NotreDam?
  • Muzeum Pana Tadeusza i Panorama Racławicka w planie, wiec dzięki za info o rezerwacji, no i ten dalszy parking pod zoo:)
    Anula, u sióstr jest możliwość posiłki kupić?
  • u manny spaliśmy :) było ekstra :D (dziewczynki do dziś wspominają ;)
  • nooo :D i nawet ospy nam nie sprzedali ;) chyba że to jeszcze czas na wyklucie :D
  • edytowano lipiec 2016
    @manna @Lila i inne wrocławianki - może udałoby się na chwilke spotkać przy jakiś lodach albo placu zabaw? Chętnie poznam miłe orgowiczki :x
    E.lit.
  • 15-17 lipca będziemy. Po przyjeździe zaanonsuje się na orgu i może uda się umówić spontanicznie:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.