Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam prywatnej PPP w Warszawie i okolicach...

2»

Komentarz

  • @Gosia5 mogę zadzwonić i popytać o wrażenia po roku w Sokratesie?
  • @Mle - a z sąsiadką swoją, moją imienniczką, już rozmawiałaś? Ona też ma tam doświadczenie.
  • @Katarzyna - tak, wcześniej, ale teraz nie mam śmiałości trochę ze względu na jej stan. Za każdym razem czuję, że jej zabieram czas, którego ma bardzo mało, a przecież czuje się cały czas słabiutko i teraz jest już na finiszu. Kilka miesięcy temu była bardzo zadowolona w każdym razie, ale chętnie poznałabym jeszcze inny głos :)
  • Z tego, co wiem, co cały czas jest zadowolona.
    Jak chcesz jeszcze jakiś głos, to mogę Ci podesłać namiar do mojej sąsiadki. Tyle, że ona ma tam dzieci w podstawówce - I, III i V klasa.
  • Bo są powody, by być zadowolonymi. :)
  • @Katarzyna - czemu nie :)
    @Skatarzyna - :) Czy jakieś przybyły?
  • Nie pamiętam, czy o wszystkich rozmawiałyśmy, ale ogólnie jest cały czas ok.
  • W wolnej chwili wyślij mi sms'a, bo straciłm Twój nr po tym, jak Kajtek zasikał mój telefon.
  • @Mle, jesteśmy w Sokratesie prawie od początku. Już 3 semestry za nami. Egzaminowałam tam też dokąd nie zaczęłam wychowawczego, a na wychowawczym dorabiać się niestety nie opłaca, bo ZUS za mały wychodzi :( Ale to inna bajka. Ze szkoły jesteśmy bardzo zadowoleni.
  • @Mle, dasz namiar na PPP, Kajtka chcemy diagnozować prywatnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.