Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

sławetna lewoskrętna witaminka ;)

13»

Komentarz

  • A może spróbuj z jakimś sokiem podawać te witaminę? My pijemy z sokiem jabłkowym - pól szklaneczki soku i 1/3 lyzeczki Wit c w proszku trzy razy dziennie. Nic nam nie jest.
    Podziękowali 1Nika76
  • Albo jeszcze moze sprobuje te wode z wit c i odrobina sody oczyszczonej? Soda zmniejsza smak kwaskowaty, może to pomoże

  • Tylko czy to wtedy nie jest tak jakbym wcale nie piła? 
  • @Nika76  - widocznie masz tak, jak i ja. Może w nieco wiekszym natężeniu.
    Ja rozpuszczam w soku pomarańczowym lekko ciepłym. Po 3,4 szklaneczkach (takich malutkich, razem w sumie moze 300ml) mam bulgoty w brzuchu i potem lekkie przeczyszczenie. Bólu brzucha raczej nie
    Podziękowali 1Nika76
  • Wypijałam swego czasu codziennie płaską łyżeczkę w szklance wody. Nic się nie działo, podobno to dowód, że mój organizm nie jest jeszcze wysycony witaminą C.
  • @Nika76 ale sęk w tym ze Wit c trzeba przyjmować w kilku dawkach dziennych, mniejszych a nie w jednej końskiej dawce - kak raz sobie zapodasz te konska dawkę to naturalne ze Ci będzie bulgotać w brzuchu a nadmiar wydalisz. Lepiej sie wchlania wit c w kilku mniejszych dawkach, gdzies w tych netowych artykułach o Wit c bylo, poszukaj sobie te dawkowania. Mniejsze dawki gwarantują lepsze przyswojenie Wit c i wtedy ona tak "nie bulgocze" w brzuchu.
    Podziękowali 3Olesia Nika76 Aszna
  • Mnie nie bolgocze. Mnie rwie....

    Podziękowali 1madzikg
  • No ale tak czy siak na jedno wychodzi - za dużo naraz bierzesz i to efekt przesycenia.
    Podziękowali 1Nika76
  • Czy kwas L-askorbinowy to to samo co sławetna lewoskretna witamina? Bo cos mi sie obiło, ze niekoniecznie...

    I pytanie- gdzie mozna nabyc owy kwas? Oczywiscie z pewnego źródła. 
    Najchetniej stacjonarnie i tanio.
  • Najlepsza wit. C naturalna  ;). Ja teraz gdy dzieci przeziębione podaję im 2 łyżeczki dzikiej róży. Najpierw różę ususzyłam a później zmieliłam w młynku do kawy. Dzieciom bardzo smakuje. 
    Podziękowali 2Agnieszka88 madzikg
  • A to trzeba te nasionka wywalic przed suszeniem? Obcina sie ten nosek też? Rośnie tego u nas, a nie wiem jak to przygotować do jedzenia
  • Ja nie wywalam ani pestek ani noska. Suszę w całości. Można z niej też robić herbatkę, ale taka zmielona ma na pewno więcej właściwości i wt. C
    Podziękowali 1karolinamika
  • Ja używałem łyżeczkę zmieszaną ze 100ml roztworu delbeta. Odrazu i niedobory magnezu uzupełniałem i roztwór był smaczniejszy. Tak było przez kilka miesięcy i zakończyło się to że dziwnie się rozchorowałem: kilka dni i nocy przespałem i przedrzemałem. Potem wstałem i nie mam już potrzeby wspierania się tym roztworem bo generalnie dobrze się trzymam. W sumie zjadłem około 3kg. Powiem że trochę przestraszyłem się że nerki trochę czuję: nie ból, ale taką niewygodę czasami. Zaaplikowałem sobie yucce i chyba ona działa.

    Trochę dziwnie się czuje że wszyscy chorują dookoła a ja jakoś się trzymam, zawsze było odwrotnie. Tak naprawdę to w/g mnie utrzymanie układu trawiennego w dobrej formie chyba tak działa. Generalnie to klika rzeczy w/g mnie na to się złożyło:

    Używanie irygatora dentystycznego z jodyną lub płynem lugola. Tak raz na tydzień lub jak - za przeproszeniem zęby obłażą - to częściej. Oczywiście używanie pasty bez fluoru.

    Tutaj http://lewatywa.info/ autor strony okrężnicę przyrównał do korzenii, a zawartość w niej - do gleby. Wniosek prosty: na lepszej glebie wszystko lepiej rośnie. A sam zabieg wymiany może być nawet przyjemny (z tym akurat się nie zgadzam) i przeprowadzony samemu w odpowiedniej - intymnej atmosferze. Wtedy dobrze pozbyć się robali za pomocą pepasa http://allegro.pl/usun-pasozyty-oczysc-jelita-watrobe-detox-7-pepas-i6145395687.html?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:query&bi_c=ZDNlNWI1ZWYtZmVlMy00MDM5LTgyODctZTRiZGJmM2MyMWE3AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=8ec0098e-4622-4525-b5f7-d11eded78429

    Doprowadzić układ trawienny po wywaleniu robali, kamieni i innych, chyba najlepszym środkiem jest chiński lek CHUAN LIAN ZI https://www.doktor-natura.info.pl/obce-wirusy-grzyby-bakterie-pasozyty.html

    Dopiero po tym sensowna jest jakakolwiek suplementacja.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.