Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

I klasa SP od września 2016 w edukacji domowej

2»

Komentarz

  • edytowano lipiec 2016
    @gozdkowa, Dobrze jest śledzić stronę MENu, tam są wszystkie dokumenty i ustawy. Idziesz zgodnie z podstawa programową. Ostatnio była ona rozpisana na etapy edukacyjne, czyli w Twoim przypadku klasy1-3, ale szkoły z reguły dają zagadnienia dla poszczególnych klas. Dowiedz się jak to jest w Waszej szkole. Poza tym podręczniki są rozpisanie na tzw program nauczania i tam też jest wyszczególnione co dziecko powinno umieć.
  • gozdkowa, wyluzuj. Naprawde. Umow sie u Sawickich na konsultacje, na przyklad z cudna pania z 1-3, Kasia Szczotka. Pogadaj z nia i Ci przejdzie.
  • Albo sie ze mna umow na kawe. Fajna jestem i palam checia dzielenia sie wiedza :)
  • O to, to! @gozdkowa E.milia jest fenomenalna! Z pewnością Ci pomoże:)
  • @E.milia i @Hope jak tylko przestanę czuć się jak na pokładzie statku, zapraszam do nas na pizzę z pieca, który mój małżonek wymurował :D
  • to ile to jeszcze? 6 miesięcy? :/
  • Dobra, trzymam za slowo. >:D<
  • Zaliczyliśmy dzisiaj PPP...uff panie chwalily dzieci i stwierdziły, że dadzą radę a i ze to 3 rodzina w historii która się u nich stara o ED.
  • :) Jeś,i będzie klasycznie, to w sieprniu powinnam być na chodzie
  • Sierpien bardzo ok, wracamy w polowie miesiiaca z wakacji i zaraz potem maz mi leci do pracy na dwa tygodnie, wiec chetnie sie powlocze :) Na priwa Ci pisze nr telefonu, ok? Jak by co, to np. Lila,Sylwunia czy MartynaN tez maja.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.