Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Konto bankowe - internetowe

Na pewno już jest gdzieś wątek na ten temat - więc jeśli ktoś ma pod ręka linka to byłabym wdzięczna za podesłanie :smile: W każdym bądź razie szukam jakiegoś fajnego konta bankowego, które najlepiej gdyby można by było założyć przez internet.
«1

Komentarz

  • nieodmiennie , od lat mbank
  • Nie lubię tego banku, ale w równoległym wątku też mówili o mBanku.
  • Mbank z msaverem
    Od lat.
  • konto osobiste nie mam żadnych opłąt za przelewy ani za prowadzenie
  • bankomaty euronet bzwbk, cash for you, chyba luca za darmo, jak ktoś chce wszystkie to 5 zł na mc ale u mnie w okolicy jest tyle tych darmowych że bez sensu brać cokolwiek więcej
  • edytowano lipiec 2016
    Nas zadne koszta nie zaskoczyly, pomijajac okresy kiedy nie wychodzilam z domu z miesiac i za brak transakcji na te 200zl nie zrobilam-kilka zyla policzyli. A tak to poki co zadowolona jestem, chociaz mogliby dawac na oszczednosciowym lepszy procent jakis;)
  • Bardzo mi mbank nie odpowiadal. A założyć przez internet możesz chyba każde. I tak kurir musi przyjechać a papiery musisz podpisać osobiście. Ja darmowe w wbk i w sumie chwałę sobie. Wizualnie bardziej mi odpowiada getin bank. Też sobie chwalę.
  • Mam inteligo i jest ok. Przelewy bez opłat. Trzeba mieć saldo miesięczne średnie min.100 zł i zrobić zakupy kartą za min. 100 zł - wtedy prowadzenie konta i karta jest bez opłat. Tylko bankomatów jest mniej niż bank - pko bp i wbk za darmo, inne z opłatą.
  • Alior ma fajne konta, spełnia kryteria.
    Przy wpływie z 500+ całkiem darmowe.
    Jeśli wydajesz dość dużo kartą - 500 zł (lub możesz to robić) to Credit Agricole dopłaca w sumie kilkaset złotych w ciągu roku. Miło było dostać w sumie przeszło 1000 zł tylko za robienie zwykłych zakupów.
    Mbank też jest ok.
    Jeśli się zdecydujesz, to możesz poprosić kogoś tutaj o polecenie. W wielu bankach po kilkadziesiąt lub nawet 100 zł otrzymują obie osoby - polecająca i nowy klient.
  • Tyle że mi np przeszkadzał ogromnie blak placówek stacjonarnych mbanku. Albo placówka w centrum handlowym. Brak wplatomatow itd.
    Nie wiem czy nadal maja papierowe kody do przelewów? Czy już normalnie na Kom lub token?
  • ja mam papierowe kody poki co w mbanku, 17 zł za 50 kodów, poki co nie chc e przejsc na smsowe
  • wiem ale nie chce smsowych póki co
  • edytowano lipiec 2016
    Mojemu mężowi od kilku msc pobierają w aliorze za prowadzenie karty i co miesiąc doliczana za to lub tamto po 5zl ,za wpłatę we wplatomacie od kwoty opłata itd itp.Ogolnie prowadzenie konta z opłatą na wpłatę jednego msc potrafi wynieść 30 zł ,to był najwyższy rachunek.W mbanku do kitu jest to że przez weekend nie ma na koncie po wypłacie aktualnej kwoty bo ksiegowania w pn dopiero.Ostatnio przelew dostałam np w sobotę o 8:13 co jest niemożliwe bo sesja najwcześniejsza jest o 12:00 .Każdy bank ma coś nie tak,pytanie tylko na ile można sobie pozwolić (w sumie to bankowi).
  • @Dominikaa Alior ma też nadal konto bezpłatne pod warunkiem wpływu 2500 zł miesięcznie i drugie bezplatne dla 500+
  •  @jan_u ;A to mąż takiego wpływu już dawno nie miał a 500 idzie na moje . Dzięki za informacje ,przekaże mu :) 
  • W aliorze jest bezpłatne pod warunkiem wpływu wynagrodzenia za pracę. Ja mam wpływy z innych tytułow i niestety nie łapię się na bezpłatne.
  • Mój mąż wpłaca sam swoją pensję.K asa do ręki bo księgowa nie ogarniała.
  • A ja Toyotabank właśnie zamykam że względu na opłaty. 
    Fakt funkcjonowało jako 2-3 konto więc to inaczej, ale nie chcę go już.
    Fakt mają fajne lokaty, ale w getin też dają radę a konto jakieś bardziej przyjazne w obsłudze. Chociaż też transakcji trzeba pilnować.
  • ze względu na zmianę opłat i prowizji od 1 lipca ,mam zamiar zmienić bank co polecacie mam teraz konto w alior banku -alior rachunki bez opłat 
  • Moze zobacz czy zmiana rodzaju rachunku nie zalatwi sprawy (mialem tak w aliorze). Moge tez polecic mbank.
    Dowolny jak bedziesz zmianiac, to mozesz poprosic o polecenie kogos, to moga obie osoby troche zyskac.
    Podziękowali 1nowa
  • @nowa czy 100 zl karta jestes osiagnac na miesiac?
    Podziękowali 1nowa
  • Czy to prawda, że w mbanku wprowadzili oplaty za wypłaty gotówki z bankomatów poniżej 100zl?
    Bo rozkminiamy nad zmianą banku właśnie na mbank, a teraz jednak mamy wypłaty z bankomatów, żabek itp za free bez względu na kwotę i nie wiem, czy w związku z tym się nam to kalkuluje...
  • @Dorotak w tej chwili poniżej 100 zł bezpłatnie można wypłacać tylko Blikiem (z aplikacji mobilnej) w mbanku.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Kicha... Ostatnio w Żabce wyplacalam 16zl bex dodatkowych kosztów, tak samo wszystkie bankomaty.. to chyba jednak zostaniemy...
  • Inteligo to ok konto.po za tym do pko.polski kapital @nowa ;
    Podziękowali 1nowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.