Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Toruń , ggdzie warto z dziećmi.

2»

Komentarz

  • bo tu z maluchami Wiol wlasnie aga napisala.. malymi..
  • Wiol duzo racji.. ja te zielone wymienialam w sensie odzipu jakiegos... i to mialam na mysli mowiac ze do Bydgoszczy bez sensu... bo spacerowych zielonych terenow z placami zabaw jest w toruniu dosc jesli o to chodzi a Starowka.. coz.. nie do porownania mimo wszystko
  • Ladnie jest w Bydgoszczy, ja lubię.

    Stare Miasto ma mnóstwo terenu do spacerów.
    Myslecinek ok dla malych dzieci. Tam też poza Zoo, ogromny teren do spacerów. I inne atrakcje tez tam są, dinozaury jakies, ale to na stronie trzeba poczytac.

    Bardzo lubię Wyspę Młyńska i pływanie po Brdzie. 

    Nowy Dworzec ładny nie jest, bo jest nowoczesnym, szklanym klockiem...


  • Lubienie Bydgoszczy nie przeszkadza mi w lubieniu Torunia. 
    Jestem gosciem w obu miastach ;)
  • W Bydgoszczy bardzo fajny muzyczny plac zabaw dla dzieci w parku koło Filharmonii Pomorskiej. Swietne instrumenty perkusyjne w wersji outdoor
  • No i koniecznie spacer secesyjna uliczka Cieszkowskiego. To w Bydgoszczy znów.
    A Toruń piękny. Z nieco starszymi spragnionymi przygody i gietkim dorosłym warto jeszcze powspinac się po ruinach Zamku Dybowskiego po drugiej stronie Wisły. Ale w sumie nie wiem na ile teraz są one dostępne. 
  • A ktos porownuje? To zupełnie inne miasta. Za to niedaleko siebie. Można odwiedzić obydwa☺.
  • @Wiol, pojedz, zaskoczy Cię.
  • aa.. muzyczny plac zabaw jest tez w ramach piernikowego miasteczka :-)
  • @Wiol, ja nie pochodzę ani z Bydgoszczy ani z Torunia.

    Aktualnie od lat 3 moim ulubionym miasteczkiem jest Gniezno. :) 
  • ehh szkoda ze wczesniej weszlam. pod mostem drogowym sa miejscowki
  • A my już jutro, nie mogę się doczekać!! :)
  • to moja panienska parafia :-)
  • Hej, hej Torunianie i okolice!
    Szukamy noclegu- domki, pokoje lub gospodarstwo agroturystyczne w okolicach Torunia,super żeby było:
    -ładnie i zielono
    -żeby był plac zabaw
    - żeby było niedrogo
    dwie rodziny 5 i 4 osobowe
    @AB, @MAFJa, znacie coś godnego uwagi?
    Ewentualnie w jakich miejscowościach warto szukać?
  • slonsk dolny z widokiem na teznie w ciechocinku i kozami.tanio jakes hustawki.. blizej torunia?.. i zieleniej? nie znam za bardzo..trzaby poszukac.. jeszcze dzwonilam do elgiszewa.. ladnie i zielono i niedrogo ale to chyba jeszcze dalej.. albo porownywalnie.. barbarke mozna jeszcze sprawdzic. to sa obrzeza torunia i to od naszej strony..nawet mzk jezdzi super tereny place zabaw tyrolka koniki park linowy.. minizoo i plac zabaw za darmo.. minigolf i take tam.. szkolka lesna .. niclegi tam chyba tez niedrogie.. ale trzeba sprawdzic
    Podziękowali 1Aga85
  • Dzięki, poszukam  <3
  • Jutro tam dzwonię:) Wygląda super!!

  • jakby ciechocinek to chabry i maki to sie zowie
  • @E.milia zawsze coś w okolicach polecała :)
  • zapytam i tutaj, czy ktoś może polecić fajne miejsce w okolicach Torunia? najlepiej ze stadniną, bądź innymi konnymi atrakcjami?
  • ja pisalam ale chyba nie przeszlo.najbardziej popularnw konie pod toruniem to kaszczorek. polecane dla dzieci i fajna stadnina to otloczyn w strone ciechocinka. jest jeszcze barbarka tuz za toruniem piekne miejsce z placami zabaw parkiem linowym szkolka lesna minizoo. noclegami. tam tez sa konie ale nie recze za ceny..
    Podziękowali 1blaekie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.