szturm modlitewny teraz! zagrozona ciąża.

1234689

Komentarz

• W sprawie trojaczków - szew nie jest założony idealnie, ale lepiej się nie dało, trzyma czynne czesciowo. Dziś dziewczyna dostaje wypis do domu z nakazem leżenia i nie robienia nic. Kończy 25 tydzień. Lekarze zakładają że wytrzyma do 32 tygodnia. 

• Jakieś leki przeciwskurczowe dostała? Magnez suplementuje?
    Jak ją wypisują, to widać wygląda to bardzo optymistycznie.
  • jo.. w toruniu na pewno by nie puscili
  • Dostaje, Magnez suplementów... Ona z Trójmiasta i zdaje się że oddział przeladowany wypisują ja mimo jej blagan o pozostawienie na oddziale. Ale to szpital kliniczny, mają same trudne przypadki, same wady, ciąże do usuwania itd. Więc pewnie dla nich to jak dzieci zdrowe to luksus co z tego że mogą się urodzić i już zdrowe nie będą.
  • Nie rozumiem postępowania tych lekarzy... Trojaczki, szew im nie do końca się udał i do domu?
  • Byla pewnie w szpitalu ns Klinicznej. To sa bardzo dobrzy lekarze i nie sadze zeby zdecydowali sie ryzykowac. Lezalam tam troche, wiele moich kolezanek rowniez. Roznych histori sie naogladalysmu i zawsze robili wszystko co w ich mocy. A jak trzeba bylo to nie jedna siedziala kilka tygodni na patolce.
    Podziękowali 1Kika39
  • +++
    No to ja też poproszę o modlitwę za siebie i dzieci. Jestem na początku ciąży. Okazało się, że to ciąża bliźniacza. Mam plamienia. Dostałam magnez i luteinę.
  • +
    @M_Monia, witaj w nowy sposób wśród wielodzietnych! 
  • No i się stało, sama mogę być wielodzietna. Bo trójka to już wielodzietność. Jestem przerażona ale mam cudowną rodzinę, która chce mi pomóc. Zaczęło się myślenie o większym mieszkaniu, o pieniądzach i oczywiście o opiece nad dziećmi.jak my sobie poradzimy?
    Niech najpierw się zdrowo urodzą. Boli mnie brzuch, mam plamienia. Lekarz kazał leżeć i nawet zabronił seksu, bo stwierdził, że jest duże zagrożenie poronieniem, twarda macica. Mimo tego że jestem szczupła, schudłam - bo nie dam rady jeść. Bóle brzucha mam jak na miesiączkę. Może nospe powinnam jeszcze sobie włączyć? 
    Mimo wszystko jestem dobrej myśli, że to przejdzie w drugim trymestrze i że może tak jest bo to ciąża bliźniacza.

A pierwszą ciążę tak super przechodziłam.
  • edytowano sierpień 2016
    +++

Edit: dzieci swirowaly i zapomnialam pogratulowac!!!
  • ++ 
    M_monia, gratulacje ogromne - sprobuj sie nie martwic teraz, kto sie dziecmi za dwa lata zajmie. Lez sobie spokojnie i pytaj o wszystko, co Cie martwi wtej ciazy - mamy tu przeciez i polozna, i laborantke, i lekarzy. I duzo zyczliwych i doswiadczonych kobiet. Jako jedna z nich moge doradzic jedno - dspokoj, relaks, mile ksiazki. Zdrowe odzywianie. Pomysl, jak bardzo Pan Bog Ci chcial dac wiecej dzieci - rzucil sie na te szanse od razu zpodwojna promocja :)
  • Dziękuję :)
  • edytowano sierpień 2016
    @M_Monia  gratulacje!
    +++

• Ogromne gratulacje! 
    +++
  • Gratulacje!
  • @M_Monia jaka wspaniała wiadomość! Gratulacje! :)
  • Gratuluję podwójnie!!
  • Wielkie gratulacje
  • M_Monia gratuluję! :)
    +

Kiedyś,jak pierwsza córcia miała rok i byłam w domu koleżanki,której najmłodsza jest rówieśnicą mojej najstarszej,patrzyłam i wydawało mi sie nieprawdopodobnym ogarnąć taką gromadkę małych dzieci jak ona ma (w sumie 4 sztuki).
    Teraz wiem,doświadczyłam,że to możliwe i daje wiele radości.
    Co do materialnych aspektów,wciąż mnie zadziwia,jak Bóg troszczy się o nas.Jak mimo zmartwień zawsze na czas znajduje się pomoc także ta materialna,praca i wszystko się da jakoś ogarnąć.
    Codziennie prosimy o opiekę św.Józefa i rzeczywiście jej doświadczamy.Mogłąbym już całą broszurkę spisać różnych małych cudów,których doświadczamy.

Podziękowali 2Marcelina anulaczarnula
  • Monia, wielkie gratulacje!
    Oby Dzieciątka się zdrowo rozwijały - a reszta się ułoży :)
  • Gratulacje :)
  • Gratulacje! Podwójne :) A który to tydzień?
  • Dziękuję Wam bardzo. Mój mąż się bardzo ucieszył. Ja jak się pewnie domyślacie na początku się przeraziłam.
    Teraz już się cieszę.
    teraz jest 8 tydzień
  • Monia ogromne gratulacje!!
  • Ale super! Serdecznie gratuluje i obiecuje +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.