Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

sofa IKEA PS LÖVÅS ma ktoś to? opinie proszę, jutro ikea...

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59874387/
Nie mogę się zdecydować między ta a zwykłą Beddinge http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39184381/ która jest o połowę tańsza ( choć kolor trochę dziwny)

Jak ktoś ma to proszę o pomoc!

Komentarz

  • Ta tańsza mi się bardziej podoba, ale nie użytkuję ani jednej ani drugiej.:(
  • Ja mam beddinge, nie spimy na niej, tylko goscie. Dzieci ostatnio skakaly po niej i wygiely rame, ale przed tym byla wygodna.
  • Nam w Beddinge wypadają szczebelki jak ktoś się na nią rzuci.
  • Ja mam beddinge od kilku lat i kocham ją- służy nam w nocy za lozko, w dzien za siedzisko.
    Jak sie pierwsza rozwalila, to kopiliśmy druga taka samą. Chociaż w tej drugiej stelaz byl juz gorszy jakis, dlatego cieszylismy sie ze przezornie w pierwszej wyjelismy niepołamane szczebelki, żeby mieć na podmianę. Przydaly sie :P
    Ta z kolkami jakos mi sie nie podoba..
  • mamy beddinge dla gosci. To jest zdaje sie ten sam materac, lovas, co w tej drugiej kanapie, tylko na innej ramie. A kolor pokrycia d beddinge mozesz sobie wybrac, kupuje sie je osobno.
  • to jest duzy plus - jak sie stare pokrycie wyciura, albopo prostu chcesz cos zmienic w wystroju, to zawsze mozna wymienic..chociaz teporzadniejsze to 400-500 zł z tego co kojarze
  • Ja mialam kiedys jakies bezowe, tylko do prania chemicznego, dzieci mialy rota i zwymiotowaly, plamy nie zeszly, teraz mamy biale. Ale sa fajne turkusowe. Materace tez mozna wybrac, w zaleznosci od "jakosci" materaca cena idzie w gore.
  • Też mamy Bedinge i jest OK.
    Ta druga nie może mieć tego samego materaca, bo ma zupełnie inny system rozkładania (do przodu się rozkłada). Mamy od wielu lat sofę na takim systemie jak ta PS LOVAS, ale od całkiem innego producenta i jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Przy wyborze między tymi dwoma sofami chyba kluczową kwestią jest rozważenie, czy chcesz, żeby się sofa rozkładała do przodu (jak ta PS LOVAS), czy troszkę w przód i troszkę w tył (jak BEDINGE) i ile masz miejsca na tę sofę - ta pierwsza jest krótsza, ale po rozłożeniu zajmie dużo miejsca z przodu, druga jest dłuższa (w stanie złożonym), ale mniej się powiększy przy rozłożeniu.
  • my materac zawsze z tych porzadniejszych - a;le musimy, bo to nasze lozko jest. A od 2 lat mamy takie pokrycie jakna tym foto, prałam je nawet w pralce i nic mu nie jest, i syfu na nim nie widac :P 

  • Wolę szerszą....dziękuję za opinię. Wezmę tą beddinge:)
  • nie chcesz tej PS, z ulgą się jej pozbyłam! no, chyba, że teraz robią ją lepszą, naszą nabyliśmy, gdy jeszcze była nowością ;)
  • Ufff podobała mi się ta czerwona. Dobrze ze mnie odwiodłyście. Właśnie zamówiłam na allegro amarantową beddinge:)
  • Kalinosia brązu nie ma teraz właśnie ale ten fioletowy nawet jest ok:) będzie wesoło:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.